FK Pivovar Velky Saris-BARDEJOVSKA NOVÁ VES
(Dorast V.liga)-----2:4(0:2)Góly: 2TKÁČ, MICHEĽ, ŠOLTYS .

Nadpis: Re: 20.kolo ll.tr. OM 11.04.2011, 17:25 (x)
Od:   futfan [IP:95.103.102.114]
Ospravedlňujem sa za nesprávne uvedeného strelca gólu Dubinného,ale tak to bolo uvedené v zápise o stretnutí,gól dal J.Lukáč a nie J.Hvišč.

Nadpis: 20.kolo ll.tr. OM 10.04.2011, 21:10 (x)
DUBINNÉ - KURIMA 1:3(0:3)
góly:J.Hvišč - J.Hajduk,J.Uhrín,M.Murcko
-------------------------------------------------------------------------
V susedskom derby stretnutí,za nepríjemného veterného počasia sa hral na pomery ll.triedy kvalitný futbal.Od prvej minúty s podporou vetra hrajúci hostia ovládli hru,mali loptu častejšie na svojich kopačkách a už v 4. min. mali výhodu pokutového kopu po faule na prenikajúceho M.Škvareka,ktorý skončil so zlomeninou v nemocnici,no J.Hajduk poslal loptu vedľa domácej brány.Hostí ani nepremenehá 11-ka nepoložila, boli častejšie pred domácou bránkou a v 10.min. sa ujali vedenia,keď strela J.Hajduka z priameho kopu z pravej strany prekvapila domáceho brankára a skončila v sieti 1:0.Na druhej strane z priameho kopu krásnou strelou domáci kapitán M.Hanč opečiatkoval brvno hosťujúcej bránky.Druhý gól hostí zaznamenal stridajúci J.Uhrín,ktorý využil zaváhanie domácej obrany a brankára a strelou k ľavej žrdi zvýšil na 2:0.Hra sa prelievala z jednej strany na druhú, no viac z hry a územnú prevahu mali hostia,boli v útoku nebezpečnejší a v 42.min zvýšili
po hlavičke M.Murcka na 3:0.
V druhom polčase sa očakával od domácich tlak a snaha o zvrat,ale hostia si dvojicu domácich nebezpečných útočníkov postrážili,vyhrávali viac osobných súbojov a boli pohyblivejší a futbalovejší.Domáci využili len jednu šancu v 66.min,keď z rýchleho pritiútoku M.Kovalík našiel peknou krížnou prihrávkou striedajúceho J.Hvišča a ten popod vybiehnuvšého brankára hostí znížil na 1:3.Hneď z protiútoku mohli hostia zvýšiť svoje vedenie,ale M.Murcko po samostatnom nájazde minul bránku domácich,čo si asi o 10.min zopakoval,ale nebolo mu súdené streliť svoj druhý gól.Na druhej strane ušiel P.Randár,ale jeho zakončenie zneškodnil brankár hostí J.Goliáš.Domáci na zvrat už nemali viac síl a hostia si umnou hrou výsledok postrážili a zaslúžene zvíťazili.Za daných podmienok futbal potešil,možno viac hostí,ktorí si z farského derby odviezli 3 body a naďalej vedú tabuľku ll.triedy.
zostavy:
Dubinné:J.Hvišč -P.Škriab,J.Ševčák(od 50.min.V.Prusák),P.Bučko(od 30.min.P.Randár)M.Mihalčin-S.Ilek,F.Hanč,M.Hanč,M.Mihaľ (od 60.min.J.Hvišč)-M.Kovalík,P.Hvišč
Kurima:
J.Goliáš - J.Zamborský,J.Randár,J.Hajduk,S.Gmitter - O.Podubinský(od 80.min. R.Bača),J.Humeník,M.Olejár,M.Cubjak-
M.Škvarek(od 8.min J.Uhrín),M.Murcko
tr.E.Gmitter

Pred 150 divákmi s prehľadom rozhodoval A.Počurek
.............................................................................................

Nadpis: IV.liga sk.SEVER - MUŽI 10.04.2011, 19:18 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.111.179]
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - Tatran Ľubica 3:0 (2:0)
Domáci sa chceli v tomto zápase revanšovať za stredajší nepodarený zápas a proti slabučkému súperovi sa im to aj podarilo. Už v 3.minúte Gáll umiestnenou strelou z hranice šestnástky otvoril skóre.V 19.minúte Jančošek a v 27.minúte Počurek mierili vedľa a ani jedovky strelecky agilného Kiseľa nemali presnosť.V 35.minúte zvyšoval Palša po centri z ľavej strany hruďou na dvojgólové vedenie.V druhom polčase tlak domácich pokračoval a v 59.minúte presný center z ľavej strany usmernil Jančošek na trojóvé vedenie. V 61.minúte Javorský hlavou len tesne minul a aj ďalšie možnosti domácich ostali nevyužité. Hostia sa za celý zápas zmohli iba na dve nepresné strely.

Pred 200 divákmi rozhodoval Žofčák .

Nadpis: IV.liga sk.SEVER - MUŽI 10.04.2011, 19:02 (x)
Góly: 3´Gáll, 35´Palša, 59´Jančošek
Domáci sa chceli v tomto zápase revanšovať za stredajší nepodarený zápas a proti slabučkému súperovi sa im to aj podarilo. Už v 3.minúte Gáll umiestnenou strelou z hranice šestnástky otvoril skóre.V 19.minúte Jančošek a v 27.minúte Počurek mierili vedľa a ani jedovky strelecky agilného Kiseľa nemali presnosť.V druhom polčase tlak domácich pokračoval a v 59.minúte presný center z ľavej strany usmernil Jančošek na trojóvé vedenie. V 61.minúte Javorský hlavou len tesne minul a aj ďalšie možnosti ostali nevyužité. Hostia sa za celý zápas zmohli iba na dve nepresné strely.

ZostavaBNV: Lukáč Ma. - Kendra, Rančík, Javorský, Kiseľ (73´Solanič), Palša, Harbaľ, Gáll (46´Stachura),Šimco, Počurek (66´Lukáč Mi.), Jančošek.

Pred 200 divákmi rozhodovali Žofčák - Tomáš, Reňo.

Nadpis: V.liga sk.SZ - dorast 09.04.2011, 20:20 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.110.204]
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - FK Svit 1:0 (0:0) :::Gól: TKÁČ :::
Zostava : Berežný - Matta K., Jaš, Matta M., Petruš, Volčko (Šoltýs), Pavuk, Murcko, Micheľ, Golec (Snak), Tkáč ::: Pred 30 divákmi rozhodoval Židišin.

Aj keď súper dokázal svoju kvalitu za veterného daždivého počasia na kvalitnom ihrisku. Bojovnosť domácich a väčšia túžba po víťazstve rozhodla o výsledku stretnutia.

Nadpis: IV.liga sk.SEVER - MUŽI 09.04.2011, 20:19 (x)
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves -FK Slovan Kendice 0:1 (0:0)
67´Beliš

Nadpis: Re: IV.liga sk.SEVER 09.04.2011, 20:17 (x)
Domáci bez troch hráčov základu podali v tomto zápase katastrofálny výkon a nebyť fantastických zákrokov Lukáča v bráne mohol sa zápas skončiť aj debaklom... Líder v tomto zápase prepadol vo všetkých herných činnostiach a divákom okrem pár ...šancí neukázal nič z futbalového umenia.Po slabom prvom polčase kedy mali hostia tri čisté gólové šance sa mohli domáci ujať vedenia v 38´keď Macečko sám pred Lipkom nepremenil. V druhom polčase sa domáci dostali do šance znova Macečkom no ten nebol úspešný a hostia vyrážali do rýchlych brejkov, ktoré "hasil" Lukáč.Rozhodnutie padlo v 67´keď po chybnej rozohrávke obrany sa ocitol sám pred Lukáčom Beliš a rozvlnil domácu sieť. V ďalšom priebehu vrhli domáci všetky sily do vyrovnania a mohli vyrovnať, ale dvaja domáci hráči sa pri zakončení nedohodli a tak im lopta v rozhodujúcej chvíli odskočila pri dokopávaní do odkrytej brány. Hostia z protiútokov mali dalších päť nájazdov no ani oni už nedokázali zmeniť konečný výsledok a tak líder utrpel prehru, ktorá ho môže v boji o postup v konečnom účtovaní veľmi mrzieť.
zostava BNV: Lukáč Ma. - Kendra, Suchanič, Javorský, Kiseľ (71´Palša), Harbaľ, Gáll, Pribitný (46´Šimco), Solanič (67´Lukáč Mi.), Macečko, Počurek

Pred 150 divákmi rozhodovali Mano - Černický, Gnip.

Nadpis: ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves -FK Slovan Kendice 07.04.2011, 11:02 (x)
Od:   fofisko [IP:213.81.171.171]