Nadpis: Re: 17.kolo ll.tr.OM 17.11.2010, 08:52 (x)
Nemáš pravdu,v ll.tr.sú neporazení na domácom trávniku aj Kurima a Dubinné.Možno si myslel,že ako jediný nastratili doma ani bod.

Nadpis: 17.kolo ll.tr.OM 14.11.2010, 21:32 (x)
KUROV-KURIMA 1:1(1:0)
góly:M.Konig-J.Hajduk
V priemernom zápase líder tabuľky herne sklamal a predviedol zlý výkon,akoby sa jeho hráči uložili k zimnému spánku a niekto ich zobudil.Ani domáci toho veľa neukázali,no po takej jeseni ako odohrali,toho mali asi tiež plné zuby.
V prvom polčase mali domáci dve vyložené šance,no ich hráči sa zoči-voči brankárovi J.Goliášovi nepresadili a paradoxne dali v 34.min. gól z ničoho,keď po chybe hosťujúcej obrany sa po strele domáceho kapitána lopta odrazila od stopéra hostí do brány 1:0.Hostia mali náznaky šancí,po jednej z nich sa lopta po hlavičke M.Olejára obtrela o pravú žrď domácej bránky,no ich strely končili zväčša vedľa a z priamych a rohových kopov nevyťažili nič.
Druhý polčas začali hostia náporom no pred 16-kou sa nedokázali presadiť a tak sa domácim postupným zdržiavaním(s prispením hl.rozhodcu)podarilo rozkúskovať a vyrovnať hru.Vykúpením pre hostí bol priamy kop v 80.min.,ktorý J.Hajduk trafil parádne do šibenice a vyrovnal na 1:1.V záverečnom nápore hostí sa po rohovom kope a hlavičke lopta odrazila od brvna do domáceho brankára a následne hosťujúci M.Škvarek prekopol z 10 metrov odkrytú bránku.
Po takomto výkone si nezaslúžilo vyhrať ani jedno mužstvo a remíza je asi spravodlivá.
Aj keď hostia svoj posledný zápas roku 2010 nezvládli,zaslúžia si uznanie za jesennú časť a asi nikto z nich nečakal,že prezimujú na prvom mieste.

Pred 40 divákmi rozhodoval R.Leško

zostava Kurimy:J.Goliáš-J.Zamborský,J.Randár,O.Varhol,S.Gmitter(od 46.min.M.Škvarek)-R.Bača,J.Hajduk,M.Hudaček,-
O.Podubinský,M.Olejár,R.Šamko(od.73.min.A.Katinger)
tr.E.Gmitter

Nadpis: 17.kolo ll.tr.OM 14.11.2010, 19:06 (x)
Od:   Daviddd [IP:85.237.226.41]
TJ Pokrok Porúbka - OFK SIM Raslavice "B" 4:1 (1:0) Góly: Čorba 3 , Antolík - Šestak

V peknú novembrovú nedeľu privítal domáci celok súpera z Raslavíc.Mal im čo odplácať pretože u nich prehral 3:1.Porubčania sa hneď zahryzli do súpera z čoho pramenili aj niektoré sľubné šance avšak skončili bez gólového efektu.Hostia boli takýmto tlakom zaskočení a pred domácu bránku sa dostávali len sporadicky.Domáci stále dobýjali Raslavickú bránu a to sa im nakoniec aj vyplatilo.V 28.minúte po rohovom kope zahral hosťujúci hráč rukou v šestnástke rozhodca neváhal a ukázal na pokutový kop.Loptu si postavil domáci P.Čorba a ten ho z prehľadom premenil 1:0.Domácich tento gól očividne nakopol a aj ďalej pokračovali vo svojom tlaku z ktorého však do polčasu ďalší gól nepridali.Do kabín sa tak odchádzalo za stavu 1:0 pre Porúbku.V 2.polčase sa osmelili aj hostia pridali na dôraze a tiež si dokázali vypracovať sľubné šance ktoré však nestarnúci brankár Packa zneškodnil.To sa hosťom vypomstilo pretože v 60.minúte po rohovom kope R.Antolíka sa hlavičkou nádherne presadil P.Čorba a ten svojim druhým gólom v zápase poslal domácich do dvojgólového vedenia.Po tomto góle hostia zo svojho tlaku značne poľavili a o 5 minút na to zasa inkasovali.Po nedorozumení v obrane R.Antolík pekne preloboval hosťujúceho brankára a bolo 3:0.Fanúšikovia domácich boli už nadmieru spokojní ale v 70.minúte ich zmrazil hosťujúci M.Šestak ktorý hlavou preloboval brankára Packu.Bol to dosť nešťastný moment lebo lopta sa odrazila od žrde rovno do Pacovej hrude a skončila v sieti.Domácich to ale nepoložilo a hneď o minútu P.Čorba svojim tretím gólom z hranice šestnástky nedal brankárovi hostí žiadnu šancu.Nakoniec si už Porubčania víťazstvo ustrážili a ako jediný celok v II.triede ostávajú neporazení na domácom trávniku.

Zostava domácich:V.Packa-S.Staš,P.Goliáš,M.Sokol,T.Knapčik-S.Kijak(od 65.minúty J.Sokol),M.Švec - Mihaľ(od 68.minúty E.Pirž),S.Sokol,J.Sokol-P.Čorba(od 80.minúty J.Bednár),R.Antolík
tr.J.Guľa

Pred 120 divákmi rozhodoval Kundra.

Nadpis: 14.kolo OM vo futbale 08.11.2010, 21:14 (x)
ŠK FRIČKOVCE - TJ DRUŽSTEVNÍK KOPRIVNICA 1:0 (0:0) Predohrávka jarnej časti sa odohrala vo Fričkovciach kde pricestovalo dosť nevýrazné mužstvo z Koprivnice.Hosťom mohlo zahrať do karát aj to že domáci od začiatku hrali len z 9-timi hráčmi v poli.Avšak túto presilovku sa im nepodarilo zúročiť čo i len na jediný gól.Za zmienku stojí akurát pekná strela Kolesára z hranice šestnástky ktorú brankár z námahou vyrazil na roh.Domáci sa do šancí dostávali len sporadicky kedže boli len 9-ti a ešte v priebehu 1.polčasu ich doplnil jeden hráč takže z 10-timi nakoniec odohrali aj prvú 45-minútovku ktorá sa skončila bez gólov.V druhom polčase hostia pridali na pohybe a vytvorili si aj niekoľko nebezpečných šancí ktoré však skončili buď mimo brány alebo ich domáci brankár zneškodnil.Toto sa hosťom nakoniec aj vypomstilo keď v poslednej minúte zápasu brankár domácich poslal dlhý výkop až na útočníka ktorého obrana hostí neustrážila a ten svoj nájazd na brankára zakončil gólom.Hostia sa po tomto údere prakticky na nič nezmohli keďže hneď po rozohraní rozhodca stretnutie ukončil.Zaslúžili si ale za svoj výkon minimálne bodový zisk. Zostava hostí:Jaržabek M.-Mikula,Staško,Remeta,Adamčik-Jaržabek P. ,Kolesár,Kažimír,Kovaľ-Mihok,Pavluv

Pred 20 divákmi rozhodoval Šimco.

Nadpis: 16.kolo ll.tr.OM 07.11.2010, 20:18 (x)
Od:   futfan [IP:178.41.50.101]
KURIMA-ROKYTOV 6:1(3:0)
góly:M.Olejár 2,M.Škvarek,J.Hajduk,R.Bača,O.Podubinský-M.Lazur

Odvetnú časť súťaže začal v predohrávanom kole líder súťaže opatrne,no po pár minútach ukázal,kto je pánom na ihrisku a na súperovu bránku sa valil jeden útok za druhým.Už v 10.min. sa ujala strela M.Olejára a bolo 1:0.Pribúdalo šancí,no domáci boli v koncovke nervózni a tak druhý gól padol až v 30.min,keď z vnútra šestnástky sa presadil R.Bača.Hostia naivne chceli hrať na ofsajdy,čo im však pri rýchlych domácich krídelníkoch a iba jednom rozhodcovi nevychádzalo a len vinou nepresnej koncovky neinkasovali viac gólov.Až v 43. min. krásne sadla lopta na volej M.Škvarekovi,ktorý k protiľahlej tyči zvýšil na 3:0.
V druhom polčase domáci úplne ovládli hru a rodili sa ďalšie šance.V 49.min.svojim druhým gólom zvyšoval na 4:0 M.Olejár a v 57.min po krásnej akcii po pravej strane na jeden dotyk strelil piaty gól J.Hajduk.Domácim futbal "chutil" ,zabávali divákov peknými akciami,no zabudli na zadné vrátka a po chybe obrany hostia znížili na 1:5 v 75.min.Domáci ešte v závere vyšperkovali svoje víťazstvo šiestym gólom,keď sa po dravom prieniku presadil aj tretí útočník O.Podubinský.Keďže domáci mnoho šancí zahodili a hostia z futbalového umenia ukázali málo,je pre nich výsledok 1:6 ešte prijateľný a hostí môže tešiť jedine to ,že ako prví strelili Kurime na domácom ihrisku gól z hry(predhcádzajúce dva boli z pok.kopov).

Pred 100 divákmi rozhodoval J.Mihaľ.

zostava Kurimy:J.Goliáš-J.Zamborský,J.Randár,O.Varhol,S.Gmitter- R.Bača(od 63.min.R.Šamko),J.Hajduk,M.Hudaček-
O.Podubinský,M.Olejár,M.Škvarek(od 75.min A.Katinger)

Nadpis: MUŽI IV.liga sk.SEVER 16.kolo 07.11.2010, 18:04 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.79.184]
OFK Tatran Kračúnovce - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves 0:1 (0:0)

Zápasy v Kračúnovciach majú vždy náboj a vyznačujú sa bojovnosťou. Nebolo tomu ani teraz a diváci v prvom polčase videli viac boj a množstvo osobných súbojov o každú loptu ako futbalovú krásu.Domáci sa snažili nakopávanými loptami dostať do brejkov a hostia im svojou nepresnosťou prihrávok a menším dôrazom v osobných súbojoch umožňovali sa dostať do vyloženejších šancí.Tú prvú vyloženú domácu šancu mali v 26´keď ich útočník sám pred Jendroľom minul bránu a v 36´znova strážca bránky hostí vytlačil na roh ďalšiu domácu možnosť na vstrelenie vedúceho gólu.Okrem týchto momentov sa v prvom polčase poväčšine hral medzišestnástkový futbal s nepresnými strelami zväčša zo stredných vzdialenosti.Do druhého polčasu nastúpili hostia v bojovnejšom duchu a zpresnením prihrávok dostávali domácich pod tlak. Tí sa spoliehali na pomoc vetra a pokračovali v nakopovaní lôpt do šestnástky domácich a následných dorážkach, alebo strelami z hranice šestnástky ohrozovať svätyňu hostí.Podarilo sa im nastreliť brvno a pri niektorých strelách im chýbali centimetre.Hostia sa kombináciami a následným zakončením snažili dosiahnuť vstrelenie gólu, ale zakončenia Stachuru, Kiseľa a Gálla nemali dostatočnú presnosť.Rozhodnutie priniesla až 66´keď Kiseľ posunul loptu JANČOŠEKOVI a ten bránený v pokľaku ešte vyslal po zemi krížnu strelu znamenajúcu tri body.V ďalšom priebehu domáci vrhli všetky sily na vstrelenie vyrovnávajúceho gólu, ale ich zúfalé nakopávanie lôpt po štandartných situláciach a ani 9 minút nadstaveného času druhého polčasu namiesto avízovaných dvoch a udelenie 8 žltých kariet pre hostí nepriniesli gólové ovocie.

Zostava BNV: Jendroľ - Pribitný(58´Macečko), Pagor, Harbaľ, Javorský, Kerbčár, Kiseľ(82´Golec), Solanič(46´Stachura), Šimco, Gáll, Jančošek.

Pred 200 divákmi zaujímavo rozhodoval Fabíny.

Nadpis: V.liga sk.SZ - dorast 16.kolo 07.11.2010, 18:03 (x)
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ Sokol Torysa 3:0
(2:0)
Góly BNV: TKÁČ 2, ŠOLTÝS

Chlapci opäť potvrdili, že právom patria na špicu súťaže a kombinačnou hrou jednoznačne zvíťazili nad sympaticky hrajúcim súperom.

Zostava BNV:Berežný -Matta K.(Volčko), Matta M., Šoltýs, Golec(Hanč), Petruš, Murcko, Pavuk,Micheľ, Havrila, Tkáč (Snak).

Pred 44 divákmi rozhodoval Feckanin.

Nadpis: Dorast 02.11.2010, 13:32 (x)
TJ Čerhov Bartošovce TJ Družstevník Koprivnica 6:1 (4:0) Gól za hostí Pavluv .......hostia prišli do Bartošoviec až z príliš veľkým podcenením a preto je výsledok taký aký je....hostia za 1.polčas nedokázali vystreliť na bránu súpera ani jedinú strelu a domáci im za to strieľali góly ako na bežiacom páse...do kabín sa tak odchádzalo za horzivého stavu 0:4 z pohľadu hosťujúceho celku....v 2.polčase hostia pridali na pohybe a vypracovali si aj dostatok šancí na zmiernenie dokonca aj na vyrovanie...svoje šance trestuhodne zahodili Mihok , Kažimír či Pavluv...domáci ich opať vytrestali ďalším gólom a hostia už potom uplne odišli...odpovedali až golom na 5:1 ale to bolo z ich strany všetko...domáci potom pridali ešte jeden gól a zaslúžene sa tešili z víťazstva nad súperom ktorý im bol odovzdaným súperom takmer celý zápas...Zostava hostí : Jaržabek-Štefani,Staško,Remeta,Adamčik-Hvišč,Pavluv,Eštočin,Kažimír-Kolesár,Mihok Rozhodoval Gambaľ pred 25 divákmi.

Nadpis: 15.kolo ll.triedy OM 31.10.2010, 17:59 (x)
KURIMA-LOPÚCHOV 2:1(2:1)
góly S.GMITTER,R.BAČA -L.MIKULA(z pok.kopu)
V 15.kole sa stretli mužstvá z čela tabuľky a vo veternom,ale príjemnom jesennom počasí sa hral na ll.triedu slušný futbal.
Hostia boli v poli kombinačne lepší no vypracovali si len jednu šancu ktorú však brankár domácich J.Goliáš svojim reflexným zákrokom zlikvidoval a ďalšie akcie sa skončili mimo bránky domácich,ktorí hrali s vetrom a vo finálnej fáze im lopta utekala z nôh.Silu vetra využil ľavý obranca domácich S.Gmitter,ktorý v 20.min vystrelil z ľavej strany a lopta pekne zaplachtila až do bránky hostí 1:0.V 27.min po peknej akcii domácich podstrelil R.Bača brankára hostí a bolo 2:0.Domáci potom nevyužili sériu rohových kopov a po jednom z nich ušiel po ľavej strane hosťujúci hráč,ktorého zastavila domáca obrana faulom v 16-ke a nariadený pok.kop s prehľadom premenil hosťujúci kanonier L.Mikula 2:1.
Domáci v druhom polčase zlepšili pohyb a boli lepším celkom.
Vypracovali si viacero šancí,no nedokázali trafiť bránku a tak boli hostia v kontakte a na ihrisku zbytočne stúpala nervozita.
Keďže domáci nedali gól ani z piatich metrov a hostia sa do vyloženej šance nedostali,zápas sa skončil výťazstvom domácich,ktorí obhájili prvú priečku.
Zostava domácich:J.Goliáš-J.Zamborský,J.Randár,M.Hudaček,S.Gmitter - R.Bača,J.Hajduk,M.Olejár,M.Škvarek - R.Šamko(od 65.min P.Olejár),M.Murcko
Pred 150 divákmi rozhodoval S.Končár

Celkový dojem zo zápasu mi pokazil incident po zápase,za ktorý
sa hosťom ospravedlňujem!

Nadpis: Konecne.... 30.10.2010, 14:08 (x)
Od:   5maicon5 [IP:85.248.171.122]
Konecne sa "lady pohli"....ak som sa spravne docital,tak p.rozhodca Olejar ma zakazanu cinnost na 2 zapasy a ide na tzv. "kobercek"...som rad,ze sa konecne niekto nasiel,kto sa odvolal voci vykonom tohto rozhodcu...bol som svedkom uz niekolkych vykonov uz zmienovaneho rozhodcu a pevne verim ze zakaz cinnosti a dalsie nasledky,ktore budu vyvodene budu patricnym trestom pre p.rozhodcu Olejara....Dakujem!!!!
Stránok (286): 1 ... 59 60 61 [62] 63 ... 286