Váš názor a reakcie

Upozornenie: Nové príspevky sa zobrazia, až keď ich odsúhlasí administrátor stránky.

Nadpis: Re: Osikov-Bartosovce 2:1 04.10.2010, 10:09 (x)
Od:   5maicon5 [IP:85.248.196.41]
Zabudol som v predchadzajucom prispevku dodat,ze hlavnym rozhodcom tohto zapasu bol p.POCUREK a jeho asistentom p.KUNDRAT..........Dakujem za zverejnenie tohto prispevku

Nadpis: Osikov-Bartosovce 2:1 04.10.2010, 09:26 (x)
Konecne derby!!!Krasne pocasie,vybicovana atmosfera medzi divakmi....Na ihrisku kvalitny zapas dvoch kvalitnych muzstiev,vela peknych akcii,brankarskych zakrokov skratka vsetko co k derby patri....Azda jedinym ciernym bodom tohto zapasu bola rozhodcovska dvojica,ktora velmi ovplivnila vyvoj tohto zapasu...Uz by si konecne mali p.rozhodcovia uvedomit,ze oni piskaju pre hracov a divakov a nie "pre seba"!!ale my to asi nezmenime..

Nadpis: IV.liga sk.SEVER - MUŽI 03.10.2010, 22:16 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.79.135]
FK 05 Levoča - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves 1:2 (1:1)

Líder tabuľky to nemal v tomto zápase jednoduché a 10 žltých kariet a dve červené odzrkadľujú aj nervozitu na ihrisku.Prvý polčas sa niesol čakaním oboch mužstiev na chybu súpera.Po zastreľovaní oboch technicky vyspelých mužstiev sa prví presadili hostia, keď v 26´ otvoril skóre z pokutového kopu MACEČKO.Vyrovnanie priniesla domácim šťastne tečovaná strela pred Kačmárom zo štandartnej situlácie v nadstavenom čase prvého polčasu.Gól do šatne hostí nezlomil a v druhom polčase umnou hrou a rýchlymi protiútokmi sa snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu.To sa im podarilo v 63´keď center z pravej strany zakončil gólom STACHURA. V ďalšom priebehu stretnutia vrhli domáci všetky sily na vyrovnanie.Hosťom sa utváral priestor na brejky do otvorenej obrany no Jančošek a Kiseľ sa v nich nepresadili.Aj napriek tomu hostia víťazstvo ubránili.

Zostava BNV:Kačmár - Pribitný, Harbaľ, Pagor, Suchanič, Macečko(84´Mikláš), Solanič , Kiseľ, Šott(45´Stachura), Gáll, Jančošek.

Pred 200 divákmi rozhodoval Džima.

V budúcom kole 10.10.2010 privíta Bardejovská Nová Ves na svojom ihrisku mužstvo Ľubotíc.Začiatok je o 14:30 hodine.

Nadpis: I.trieda 03.10.2010, 21:06 (x)
Od:   Daviddd [IP:85.237.226.41]
TJ PD Mier Poliakovce - TJ Družstevník Koprivnica 4:1 (3:0) Gól za hostí:Palko Lukáš dorast:TJ Družstevník-Dúbrava Kobyly - TJ Družstevník Koprivnica 0:3 (0:1) Góly:Pavluv 2 , Štefani

Nadpis: 11.kolo ll.trieda OM-dospelí 03.10.2010, 20:56 (x)
Od:   futfan [IP:178.40.24.14]
KURIMA -N.TVAROŽEC 3:0(1:0)
góly:M.CUBJAK 2,J.HAJDUK z 11-ky,
Na odpustovú slávnosť sv.Michala,v príjemnom jesennom počasí,na veľmi dobrom trávniku privítal líder tabuľky 5.mužstvo súťaže a od úvodu ukazoval,kto je pánom na ihrisku.Keď domáci po pekných kombináciách na začiatku nastrelili dvakrát pravú tyč hosťujúcej bránky a v 15.min po akcii na jeden dotyk po osi M.Olejár,M.Škvarek,M.Murcko zakončil do prázdnej bránky M.CUBJAK,pookrialo srdce futbalových fanúšikov a v zápase to vyzeralo tak,že otázkou je len výška skóre.Naďalej sme boli svedkami peknej hry domácich,ale koncovka bola zasa achylovou pätou domácich a šance zostávali nevyužité.Hostia pohrozili len raz,keď ich hráč,sám pred bránkou hlavičkoval rovno do domáceho brankára.
V ll.polčase to už nebol taký výkon domácich ako pred prestávkou,keď zbytočne strácali v strede poľa veľa lôpt a druhý gól padol z pok.kopu(popravde,ktorý nemal byť),ktorý s istotou premenil J.HAJDUK.Domáci hráči hrali bez pohybu,nešlo im to,ale aj tak si vypracovali ďaľšie šance,no ukázali,čo všetko sa dá zahodiť.Tretí gól padol až v závere zápasu,keď po centri R.Šamka z pravej strany sa volejom k tyči druhýkrát v zápase presadil M.CUBJAK.Hostia vystrelili v ll.polčase na domácu bránku dvakrát nepresne a raz lopta obtrela spojnicu žrdí a z futbalu toho veľa neukázali.
Takže "odpustový" futbal potešil najmä výsledkom.Môj celkový dojem je trochu rozpačitý,ale tri body zostali doma a to sa počíta.
Pred asi 150 divákmi rozhodoval p.A.Gambaľ.
zostava domácich:J.GOLIÁŠ-J.ZAMBORSKÝ,J.RANDÁR,M.HUDAČEK,S.GMITTER-P.TARNOVSKÝ(od 73.min.R.ŠOLTÝS),J.HAJDUK,M.OLEJÁR(od 62.min P.OLEJÁR),M.CUBJAK-M.MURCKO,M.ŠKVAREK(od 62.min R.ŠAMKO)tr.E.GMITTER

Nadpis: I.trieda muži 03.10.2010, 18:04 (x)
Od:   geri [IP:188.167.37.22]
2.FC Bardejov - Dlhá Lúka 3:3 (2:2) góly: VALKO 3 - Jurčišin Marián, Jurčišin Marek, Jurčišin Jozef

Nadpis: Žiaci-II.Trieda 02.10.2010, 22:27 (x)
Od:   smilno [IP:195.91.79.11]
TJ Verchovina Smilno - ŠŠK Hažlín 7:0

Nadpis: Re: champions league 02.10.2010, 21:29 (x)
Od:   blazej [IP:91.127.208.211]
pan.magic pravde podobne si z Poliakoviec čo pišeš nezmysli o zapase Poliakovce-Hažlin že priemernu uroven maju jedine..R... Počas celeho zapasu nepadlo jedine vulgarné slovo na moju adresu ako rozhodcu tohto stretnutia akurat TY maš vyhrady k priemernej urovne rozhodcu.Ja si myslim že takyto članok o 23:38 napiše jedine jedine mgr.magic 2promile.

Nadpis: dorast V.liga 02.10.2010, 20:18 (x)
Od:   john [IP:178.40.251.197]
OcFK Marhaň : Lendak 4 : 0 góly: S. Smetanka 2, J. Fiľakovský, L. Bražina

Nadpis: champions league 27.09.2010, 18:51 (x)
Možeš sa konkrektnejšie výjadriť k zapasu Poliakovce-Hažlin čo si chcel vyjadriť tym svojim člankom že uroven nemaju rozhodcovia a ten co piše članky.Snažil som sa o vysvetlenie tvojho prispevku čo si tym myslel ale žiadny z opytaných mi to nevedeli vysvetliť a to čo je v zatvorke že članok zodpoveda prehľadu autora čo robi v okresnej suťaži to možeš nam vysvetliť len ty (autor članku )
Stránok (286): 1 ... 62 63 64 [65] 66 ... 286