Nadpis: Žiaci II. trieda predohrávka 01.09.2010, 22:02 (x)
1. 9. 2010, 14:00, V. kolo, II trieda žiakov

TJ HVIEZDA Lopúchov - ŠŠK Hažlín 1:1 ( 0:0)
Strelec: Ilčisko Ján bez ŽK

Zostava hostí: Hudačin, Luč, Šimiček, Jantek, Jazudek, Marcin, Laca, Bobák,Furmanek, Humeník, Ilčisko

Podľa priebehu stretnutia sa očakávalo víťazstvo hostí. Proti však bolo ich nepresné zakončovanie a presnosť pri streľbe. Domáci vyťažili z minima maximum, keď využili ojedinelý protiutok v II. polčase a dokazáli skórovať. Napriek tomuto zlomovému momentu sa chlapci nezlomili a dokázali, že vedia a chcú hráť futbal. Nedostatok času spôsobil to, že nedokázali doviesť tento zápas do úspešného konca. Za predvedenú hru chlapcom ďakujeme.

Pred 20 divákmi rozhodoval D. Pecha.

Nadpis: 2liga SMŽ Sever 01.09.2010, 13:10 (x)
Od:   majko [IP:95.102.173.194]
Raslavice - Hanušovce St.žiaci: 5:0
Raslavice - hanušovce Ml.žiaci: 3:1

Nadpis: prípravný zápas !!!! 01.09.2010, 11:13 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.79.238]
TJ Javorina Maľcov - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves

Streda 1.9.2010 o 16:00 v Maľcove

Nadpis: Re:otázka 01.09.2010, 08:04 (x)
Od:   futsal [IP:91.191.111.117]
Vďaka

Nadpis: Re: otázka 31.08.2010, 18:25 (x)
Od:   luke [IP:85.237.226.41]
v Lascove, na Lascov City Stadium. :)))

Nadpis: Re: otázka 31.08.2010, 18:02 (x)
Od:   john [IP:95.103.151.14]
na ihrisku v Lascove

Nadpis: otázka 31.08.2010, 17:02 (x)
Od:   futsal [IP:91.191.92.119]
Kde hrá zajtra svoj zápas Marhaň B ?

Nadpis: n. tvarozec- hertnik 31.08.2010, 12:16 (x)
Od:   forlan [IP:217.119.127.169]
n. tvarozec- hertnik 3:1 ( 2:0) vyrovnany zapas v ktorom domaci na rozdiel od hosti dokazali premenit svoje prilezitosti. hlavnym hrdinom bol p. rozhodca Majiros, ktorý sa svojimi verdiktmi postaral o to, ze to na ihrisku casto nemalo s futbalom nic spolocne... ale tomu sa netreba vobec cudovat, nakolko tento "rozhodca" prisiel na ihrisko v takom stave, ze nemohol poriadne povedat ani slovo. a to sa nestalo po prvykrat a preto neviem, preco vobec futbalovy zväz posiela piskat tohto "rozhodcu", ked zapas co zapas su na neho stale tie iste staznosti... dufam, ze sa ako hrac hertnika dozijem toho, aby nam konecne aspon raz za cas poslali rozhodovat zapas nejakeho normalneho rozhodcu...!!

Nadpis: Kobyly – Kurov 0:0 30.08.2010, 14:39 (x)
Od:   fofisko [IP:213.81.171.171]
Hralo sa na pomerne kvalitnom trávniku. Hostia mohli kľudne aj vyhrať (aj vyšším rozdielom) ale nepremenením svojich šancí sa pripravili o víťazstvo, a nakoniec len remizovali, pričom z jednej šance v druhom polčase hostia mohli dostať gól, avšak dvaja domáci hráči, ktorí sa rútili na brankára hostí sa šance zľakli a jeden z rútiacich sa hráčov zakončil akciu veľmi nepresne. Hostia podali seriózny a kompaktný výkon, avšak odviezli si iba bod, nakoľko nestrelili ani jeden gól.

Nadpis: Žiaci II. Trieda 30.08.2010, 09:42 (x)
Od:   ata7 [IP:217.75.89.114]
Beloveža 4:0 Zborov
Stránok (286): 1 ... 68 [69] 70 71 72 ... 286