Nadpis: Re: Re: Re: Marhanska blamaz 24.08.2010, 14:21 (x)

Nadpis: Re: Re: Marhanska blamaz 24.08.2010, 14:10 (x)
Nechem sa do toho miešať, ale Raslavice patria do akého okresu? :))) Raslavice hrajú takisto 2.ligu žiakov. Takže over si trošku svoje vedomosti luke. :)))

Nadpis: Re: Marhanska blamaz 24.08.2010, 13:54 (x)
neviem kto robi hanbu BJ okresu moj zlaty ziadna dedina v BJ okrese nehra 2. ligu ziakoch OKREM MARHANE. sa uvedom co pises !

Nadpis: Re: Re: dakujem 23.08.2010, 23:13 (x)
Od:   delgado [IP:217.119.127.148]
...pri góle na 2:2 si si nevšimol metrový ofsajd... odbočujem od témy ale neviem čo ta prinútilo nevšimnúť si to

Nadpis: Marhanska blamaz 23.08.2010, 21:08 (x)
Od:   Futbalista [IP:213.151.208.225]
No dzeci z marhani 1:4 s pusovcami za 45 min? A s rozhodcami? Mali by vas dac do svidnika bo robice hanbu bj okresu hehe.

Nadpis: Re: dakujem 23.08.2010, 20:11 (x)
Od:   Šivec [IP:95.102.34.221]
Takže pekné po poriadku:
1. SP / súťažný poriadok/ čl. 34 najdeš ho tu www.futbalvsfz.sk/files/dokumenty/futbalove%20normy/sutazy_poriadok_futbalu.pdf pojednava o náležitostiach Registračného preukazu,
2. SP čl. 35 Registračný preukaz nemôže býť nahradený občianským preukazom
Tieto dva body znamenajú, že hráč nastupuje na platný RP a nie na OP. Si to nemyľ.

K tomu, že hráč nastupoval v 57´, kedy doplňál svoje mužstvo, skús si pozrieť SP čl. 65, kde je tento postup zadefinovaný.

K samotnej konfrontacii:
Technicke ustanovenia rozpisu suťaží ObFZ Bardejov, ktoré môžeš nájsť tu: www.obfzbardejov.sk/index.php?lang=sk&show=10, v čl. 14, písmen. a/ a b/ pojednávajú o spôsobe vykonania konfrontácie ako takej, rád by som ťa upozornil na tieto vety: Vzhľadom na túto skutočnosť sa hráčom doporučuje mať pri sebe preukaz totožnosti (napr. OP, VP, pas a pod., u žiakov preukaz poistenca), aby hráč mohol pri prípadnej námietke voči jeho štartu hodnoverne preukázať svoju totožnosť. V prípade námietky vznesenej voči štartu hráča po vykonaní konfrontácie je povinný jeho totožnosť skontrolovať rozhodca stretnutia, ktorý skonfrontuje hráča, predložený doklad totožnosti a porovná ho s platným registračným preukazom.
V druhej časti odseku je, že rozhodca hráča skonfrontuje sám a to tak, že si ho porovná s druhým dokladom. Zmienka o tom, aby druhý doklad pýtal kapitán tam nie je a nie je ani v SP čl. 66 / priebeh konfrontácie/. Kapitán ak sa mu daný hráč nepozdavá vznesie námietku, ktorá sa riadne zapíše a až následne ho rozhodca skonfrontuje, podľa vyšie spomenutého spôsobu.

Nadpis: Re: tragedia 23.08.2010, 18:25 (x)
Od:   pablito [IP:85.248.148.36]
Ja uz len dodam ze na dalsiu nedelu to budete mat zase tazke lebo v Šarišskych Dravcoch nevyhra ani Real Madrid :)

Nadpis: machri z malcova :) 23.08.2010, 16:15 (x)
Od:   john [IP:178.41.124.127]
No čo malcovčania ???? vaše postavenie v tabulke sa nerovná vašim rečiam o "malcovskom futbale" .....a vyhovorky o rozhodcoch si nechajte pre seba !!!!!!!

Nadpis: Re: tragedia 23.08.2010, 15:14 (x)
jaka tragedia v hranovnici ?? sak ste doma prehrali 1-4 zo štrbou !

Nadpis: Zborov : Hažlin dorast 23.08.2010, 14:30 (x)
Od:   stano1122 [IP:178.41.25.3]
Zborov dnes odčinil prehru zo smilna a lahko si poradil s Hažlinom . Už do polčasu bolo 4:0 ked na 1:0 dal vlastny gol Hažlinsky stoper, na 2:0 zvišil Pagáč ,potom skoroval Lukáč, a na 4:0 upravil z pokutoveho kopu brankar Geffert. V druhom polčase pridal Rybar gol z priameho kopuu . Tak hostia zaznamenali aspon čestny uspech ked sa ich hrač s penalty nemilyl . No na konečnych 7:1 potom upravily Harin a Miko . Zborov hral dnes skvele a zaslužil si všetky body.V druhom polčase rozhodca vylučil 2 hračov hosti pre nešportove spravanie .
Stránok (286): 1 ... 71 [72] 73 74 75 ... 286