:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Nadpis: pre spravcu 10.08.2010, 18:00 (x)
Od:   john [IP:178.41.26.138]
v kolonke Najlepši strelci I. triedy OM je chyba ...goly Marhane v zapase s 2. FC Bardejov dali J. Fiľakovský, P. Živčak a J. Kiseľ ....nechcem ti rozkazovať ale oprav si chybu .....nie P. Živčak dal 2 góly !!!!!!!!!!!!!!!

Nadpis: Re: peniaze 10.08.2010, 07:42 (x)
Od:   spravca [IP:217.118.100.120]
Nájdeš to na stránke v sekcii Štruktúra ObFZ a následne všeobecné ustanovanie a tam to nájdeš. Takisto aj v rozpise ObFZ to nájdeš.

Nadpis: Re: Re: Perlička 09.08.2010, 23:42 (x)
Od:   Suprak [IP:95.103.245.213]
luke Ty sa najprv nauč pravopis a tak sa staraj do futbalu. Tu sa nikto na nič nevyhovára, ale iba konštatuje. Kto bol v Malcove na futbale tak videl, čo ta žena pískala. A to že vôbec nevládla behať je čistá pravda. Už cez polčasovú prestávku si žiadala ošetrenie lebo jej niekto stúpil na nohu "chudera" neviem na čo išla vôbec pískať druhý polčas. A po zápase ju pomaly odniesli do auta na rukách. A že vraj rozhodkyňa V. ligy. Polovica rozhodcov v I.triede by zapískala 100 krát lepšie. Toto niesu výhovorky Malcov mal premeniť len polovicu šancí a skončilo by 6:2. Smola, čo už aj taký je futbal.

Nadpis: 3 body po 7. rokoch 09.08.2010, 21:31 (x)
Od:   futfan [IP:178.40.65.27]
Rokytov-KURIMA 1:2,po dlhých 7.rokoch sa Kurimčania dočkali a v 1. kole ll.triedy OM odohrali kvalitný zápas a hneď získali prvé 3 body v súťaži.Od prvej min.sa zahryzli do súpera a peknou kombinačnou hrou dostávali súperovú obranu pod tlak,no chýbal kľud v koncovke.Až v 38.min po peknej krídelnej akcii presne zakončil obranca R.Bača 0:1.Po prestávke domáci ožili a sériou 4 rohov otupili naše útočné snaženie.Po ďalších nepremenených šanciach domáci vyrovnali po hrubej chybe brankára Sabola 1:1.Kurimčania sa dostali opäť do vedenia v 73.min po hlavičke R.Baču 1:2 a pridali aj tretí gol,no ten pre údajný ofsajd neplatil.Nakoniec sa zaslúžene tešili hostia z výťazstva a troch bodov. Zostava Kurimy:M.Sabol-S.Gmitter,J.Randár,O.Varhol,R.Bača-R.Šamko(J.Rigo),M.Hudaček,M.Olejár,O.Podubinský-M.Škvarek(P.Olejár),M.Murcko

Nadpis: peniaze 09.08.2010, 20:37 (x)
Od:   luky [IP:95.102.89.169]
ludiaaa pls kde najdem rozdelenie penazi rozhodcom a delegatom v 2. triede dospely??? pls surne potrebujem...dakujem

Nadpis: Re: Re: Perlička 09.08.2010, 18:47 (x)
Od:   Malcov_fans [IP:95.102.85.189]
prid sa pozriet a uvidis ci so tu len zufale vyhovorky alebo skutocnost...az potom sa budes cudovat..:)

Nadpis: Re: Perlička 09.08.2010, 15:12 (x)
Od:   luke [IP:85.237.226.41]
...to by nebol "svetovy" malcov keby sa nevyhovaral na arbitrov :))))

Nadpis: Perlička 09.08.2010, 13:07 (x)
Od:   Jozino [IP:85.248.206.140]
Keď som videl, že píska žena, tak som si pomyslel že super, bude pískať rovinu. Žiaľ p. Blichárová by mala píšťalku zahodiť a robrať do ruky varechu a vrátiť sa do kuchyne. nevladala behať, celý zápas pískala tendenčne pre Vrbov, dávala im minimálne 10 %, všetky sporné momenty pre hostí, žlte karty domácim a vrchol prišiel v závere, keď v 89. min. domáci vyrovnali a len čo postavili loptu na rozohratie, odpískala koniec. Pre istotu nechcela ukázat čas. Bolo 6 striedaní, brankár hosti bol často ošetrovaný a táto kuchárka hoci mala nastaviť min. 5 minút sa asi bála, že hostia odíjdu bez bodu. Veď si svoje aj vypočula od divákov. Samozrejme že to nieje výhovorka , ale konštatovanie toho čo sa dialo na ihrisku. My sme mali šance na 3 zápasy, mali sme dať góly, lebo boli súci minimálne na poltucet a kuchárka by sa mohla aj rozkrajať :D
Či v 5.lige sa aj za rovinu platí? Ideme v nedeľu do Hranovnice a opäť píska žena. Už sa teším na ten výkon :-)

Nadpis: Malcov opäť nevyhral 09.08.2010, 12:50 (x)
Javorina Malcov - Vrbov 2:2 (0:2)

Hráči Malcova odohrali veľmi smoliarský zápas, keď súper bol zrelý na poltucet, ale nedokážu premeniť ani najvyloženejšie šance.

V 1. polčase sa hral dobrý kombinačný futbal . Hráči Malcova chceli pretrhnúť streleckú mizériu. Mali viac z hry ale po ojedinelej akcii hostí si strelili vlastný gól. Výbornú šancu na vyrovnanie mal Dano Roháľ, ale jeho prudká strela išla do stredu brány. O pár minút išiel sám na bránku Rado Glovňa, ale riešil to kľučkou a brankár loptu chytil. Potvrdilo sa nedaš - dostaneš a hostia strelou do pravého horného rohu upravili na 0:2. Vzápäti M. Novák z bezprostrednej blízkosti hlavičkoval len do brankára.
V 2. polčase sa búšilo už len na jednú bránu. Mladí malcovskí hráči výborne kombinovali hrali veľmi pekný futbal, ale korenie futbalu neprichádzalo. Z 3 krokov šancu nepremenil Zajac. Oživenie priniesla exportna strela Fera Knapa, ktorý napriahol z viac ako 25 m a vymietol ľavý horný roh súperovej brány. Prichádzali ďalšie závary pred bránou, ale nie a nie dať gól. Domáci ešte viac zatlačili súpera a v posledných sekundách zápasu Paťo Zajac dotlačil loptu za brankovú čiaru.
Za predvedený výkon si naši chlapci zaslúžili vyhrať. Bol to zatiaľ najlepší výkon nášho mužstva. Zápas sledovalo 250 divákov.

Zostava Malcova: Grešš- Kolega,Bľanda,Kačmár.V,Kramár- Novák,(Bilý),(Zajac) Rohaľ, Knap, Kamidra- Kačmár.J,(Gduľa), Glovňa

Nadpis: Re: Re: Re: IV.liga sk. SEVER 3.kolo 08.08.2010, 23:11 (x)
Od:   monty7777777 [IP:95.103.129.34]
takže podľa nedávno vydanej úradnej správy o 16:30 !!!! nakoniec :-))))
Stránok (286): 1 ... 74 75 76 [77] 78 ... 286