:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Nadpis: V.liga 03.08.2010, 16:16 (x)
Od:   Daviddd [IP:85.237.226.41]
ach jaj tak čo Malcov akosi slabo začal premiéru v novej lige a k tomu ešte na vlastnom trávniku podľahnút Čirču..no nič treba si uvedomiť že V.liga nie je 1.trieda a na rozhodcu sa nevyhovárajte priznajte si konečne že ste na Čirč jednoducho nemali...ak by v závere ešte prikrášlili výsledok tak to nemuselo skončiť 0:1 ale kľudne aj vačším rozdielom...ale čo už futbal sa hrá na góly a vy ste ich nedali a preto ste žiaľbohu nezvíťazili...a rozhodca vás nijak nepoškodil preto že vám neopdískal pri tom gole faul na vášho hráča to už je jeho vec posúdil to ako čistý zákrok...som zvedavý ako sa vám bude dariť ďalej...favorizoval som v tomto zápase vás ale opak je pravdou

Nadpis: Premiéra v 5. lige sa Malcovu nevydarila. 02.08.2010, 21:02 (x)
Od:   Jozino [IP:85.248.199.85]
TJ Javorina Malcov - TJ Družstevník Čirč 0:1 (0:1)

V peknom počasí si prišlo tento zápas pozrieť viac ako 500 divákov.
V 1. polčase na výbornom trávniku sa hral lepší futbal, hostia si do 20. min. vytvorili 3 šance ale domáci brankár Grešš svoje mužstvo podržal. Raz mu pomohla aj žrď. Neskôr sa osmelili aj domáci, tutovku spálil V. Kačmár, Rado Glovňa nastrelil žrď a strela J.Kačmára len tesne minula bránu. Jediný gól v zápase padol tesne pred polčasom, keď slabúčky rozhodca, ktorý robil chyby na obidve strany, neodpískal faul na domáceho hráča, lopta sa dostala za brankára Grešša a hosťujúci hráč bol bližšie k lopte a usmernil ju do brány. V druhom polčase prišiel na ihrisko L.Gduľa, M. Kaščák, ale Malcovu nebolo v tomto zápase súdene dať gól. Snahu domácemu celku nemožno uprieť, ale celý zápas hrali pod svoje možnosti. Ďalšie 3 šance zostali nepremenené. V závere domáci hrali vabank a hostia mohli výsledok prikrášliť. Hráči Čirča hrali dobre hlavne v 1. polčase, rýchlo kombinovali, boli dostatočne dôrazní v osobných súbojoch. V druhom často hru kuskovali, odkopávali, zbytočne naťahovali čas ale týmto štýlom nepustili domácich k väčšiemu tlaku a odviezli si z Malcova 3 body.
V stredu Malcov cestuje do Župčan. Zápas sa hra o 17.00 hod.

Nadpis: V.liga sk.SZ - dorast 1.kolo 01.08.2010, 22:58 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.79.122]
Torysa - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves 0:6 (0:3)

Góly: Tkáč 2, Havrila, Snak, Micheľ, Kamil Matta

Nadpis: IV.liga sk.SEVER 1.kolo 01.08.2010, 22:58 (x)
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - OFK Tatran Kračúnovce 2:0 (0:0)
Prvý polčas bol poznačený na oboch stranách množstvom nepresností a tak za zmienku stoja iba štandartné situlácie Šotta, ktoré minuli bránu. V druhom polčase to boli hostia, ktorí v 65´nastrelil brvno a z protiútoku Stachura hlavou iba tes...ne minul bránu.68´priniesla prvý gól zápasu, keď Šott zo štandartnej situlácie tečovanou prízemnou strelou z 25 metrou nedal hosťujúcemu brankárovi šancu.V 69´ Jančošek sám pred brakárom trafil iba do brankára.Domáci umnou hrou po góle držali zdatného súpera na dištanc. V 81´Kurty nádherne uvoľnil Jančošeka, ktorý popod padajúceho brankára pridal druhý gól Milénia. V nadstavenom čase po ďalšej výbornej akcii uvoľnil Janík Jančošeka a toho v šestnástke nedovolene zastavil hosťujúci hráč a pokutový kop sám faulovaný hráč nepremenil.

Zostava BNV: Kačmár - Suchanič, Pagor, Kerbčár, Pavuk, Stachura (73´Lukáč), Harbaľ M., Gáll, Šott (87´Janík), Macečko (60´Kurty), Jančošek
V nedeľu 8.augusta v 3.kole zohrajú domáci okresné derby s Kľušovom o 16:30.

Pred 200 divákmi rozhodoval Bančanský.

Nadpis: Priprava 01.08.2010, 21:10 (x)
Od:   geri [IP:188.167.37.37]
Kobyly - 2. FC Bardejov 4:6 (2:5) g. J.Pillár ml. 2, Valko 2, Tarcala ml., Novák....v 80. min zneskodnil pokutovy kop domácich predseda 2.FC Bardejov Ján Adamišin....

Nadpis: 5. liga SZ (dorast) 01.08.2010, 14:24 (x)
Od:   Malcov(dorast) [IP:178.41.52.247]
Malcov - Dulova Ves 3:0

Nadpis: F U T B A L O V Á P O Z V Á N K A!!! 27.07.2010, 10:46 (x)
Od:   Jozino [IP:85.248.197.185]
TJ JAVORINA MALCOV - TJ DRUŽSTEVNÍK ČIRČ

*****************************************************
Nedeľa 1.8.2010 o 16:30 hod. v MALCOVE

_____________________________________________________

Všetkých fanúšikov futbalu pozývame na 1. kolo 5. ligy skupiny SZ v ktorom si zmerajú sily dvaja nováčikovia. Ide o susedské derby a očakáva sa kvalitný futbal a veľmi pekná divácka návšteva nielen z bardejovského ale aj ľubovnianského okresu. Okresné súťaže sa este nehrajú, tak si nenechajte újsť krásne nedeľné športové popoludnie !!!

Dorast: Malcov - Dulova Ves

Sobota 31.7.2010 o 14:00 hod. - 5.liga SZ

Nadpis: Prípravný zápas 26.07.2010, 20:17 (x)
Od:   Jozino [IP:213.151.208.225]
Malcov - Stará Ľubovňa (dorast) 2:2 (0:2). Hralo sa v pondelok 26.7. o 17:30 v Malcove.

Nadpis: beloveza 26.07.2010, 08:13 (x)
Od:   ivan [IP:85.216.251.9]
beloveza / rovne 3:0 {3:0} goly Marcinek, Tis , Pavol Soroka,