Nadpis: Re: Re: Pre spravcu 04.06.2010, 18:52 (x)

Nadpis: Re: Pre spravcu 04.06.2010, 14:24 (x)

Nadpis: Re: Pre spravcu 03.06.2010, 10:30 (x)
Od:   spravca [IP:217.118.100.120]
Neviem ja o tom nerozhodujem.

Nadpis: Pre spravcu 03.06.2010, 10:23 (x)
Od:   Marhan7 [IP:178.40.64.158]
Spravca !! bude sa hrať kolo 6.6.2010 ??, ked niektore ihriska v okrese zaliala voda ?????

Nadpis: Re: Malcov si v predstihu zabezpečil víťazstvo v súťaží. 31.05.2010, 19:35 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.79.252]
Gratulujem!!!

Nadpis: komédia 31.05.2010, 13:46 (x)
Od:   JG10 [IP:213.151.218.137]
...len chcem podotknúť, že výsledok Bartošovce - N.Tvarožec je za 45 min. hostia v počte 8 hráčov na druhých 45 min. nenastúpili...čo k tomu dodať....komédia.

Od:   Fans Malcov [IP:178.40.168.80]
Musim podakovat Poliakovcom, za super vykon konecne sa hral v malcove futbal na oboch stranach, muzstvo so super zalohou a obranou. Jedine zly dojem z hry urobil pan rozhodca, dufam ze si to precita , ale nech radsej hodi pistalku prec ked nema ani par o rozhodcovani! pekny den

Nadpis: Malcov si v predstihu zabezpečil víťazstvo v súťaží. 30.05.2010, 21:37 (x)
Od:   Jozino [IP:85.248.199.222]
Domáci hráči nenechali nič na náhodu a výhrou 3:1 nad Poliakovcami si zabezpečili víťazstvo v 1. triede. Rozhodli o tom až v 2 polčase, keď krásnymi hlavičkami sa blysli J. Lukáč a P. Zajac 2 krát. V prvom polčase sa hostia ujali vedenia 1:0 a až po burlivej prestávke v domacej šatni sa hrači spamätali a utesenými gólmi otočili výsledok. Napriek nepriazni hlavného rozhodcu (neviem o čo mu išlo) Poliakovce zahrali aj tak veľmi dobre, mali v strede kvalitných hráčov a držali hlavne v 1. polčase s domácimi krok. Po nástupe J. Lukáča a M. Bilého v 2. polčase sa hralo už len na jednu bránu a tlaku domácich hostia neodolali. Za predvedený výkon Poliakoviec klobúk dole. Po zápase sa v Malcove zaslúžene oslavovalo a na posledne 3 zápasy v 1. triede nastupia Malcovčania bez tlaku ako najlepšie mužstvo v súťaži. :-)
Stránok (286): 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 286