Žiaci : Hažlín - Gaboltov 1:5 (0:1) Góly:2 Matúš Fornadeľ,2 Tomáš

Pozývame Vás na futbalové zápasy mužstva Gaboltov

Žiaci : Hažlín - Gaboltov sobota 24.4.2010 o 10.30 hod.

Dorast : Gaboltov - Kežmarok sobota 24.4.2010 o 11.00 hod.

Muži : Gaboltov - Š. Dravce Nedeľa 25.4.2010 o 16.00 hod.

Nadpis: kto bol tak videl 21.04.2010, 09:12 (x)
Od:   Marcel [IP:62.93.68.122]
Tak ty si asi bol mimo celý zápas, keď ste mali celý zápas pod kontrolou. Trápne ale to nevadi, možno sa Vám nakoniec predsa len podarí zachrániť. Ale napísal si to presne kto tam bol tak videl koľko nepresností Zborov vyprodukoval. Mal si problém prihrať na meter. Dobré rano matúško.

Nadpis: Re: pre administrátorov 20.04.2010, 16:18 (x)
Od:   spravca [IP:95.102.252.44]
Bol zmenený komentár.

Nadpis: Re: Re: pre administrátorov 19.04.2010, 21:53 (x)
Od:   mmmatus [IP:178.40.113.27]
to zase svedčí o kvalite rozhodcu, mimochodom p. Leško myslim

Nadpis: krááása v Marhani :))) 19.04.2010, 21:11 (x)
Od:   luke [IP:85.237.226.41]
krásny zápas, kráasna návšteva 400 divákov a este krajší výsledok 4-0 !! koprivnica si ani "nepukla" ... !!!

Nadpis: Re: pre administrátorov 19.04.2010, 20:47 (x)
Od:   spravca [IP:188.167.37.137]
Komentáre k zápasom nedávam ja ako administrátor, ale pán Vyskoč. On zasa všetko čerpa od rozhodcov, ktorí mu hovoria podrobnejšie informácie o zápase.

Nadpis: pre administrátorov 19.04.2010, 17:04 (x)
Len by som chcel upozorniť administrátorov, že v zápase Dlhá lúka-Zborov sa žiadna penalta nekopala a ani M. Lukáč nedal gól po úniku z vlastnej polovice aj keď by to bolo pekné ale dal ho po centri za obranu, kde sa uvoľnil a obstrelil brankára.
Za pochopenie ďakujem :)

Nadpis: Re: Dlhá Lúka - Zborov 19.04.2010, 16:59 (x)
Milý môj Marcelko, no kde začať keď si čítam tvoj smiešny komentár??? Bol si vôbec na zápase? Dlha lúka vraj mala celý zápas pod kontrolou a zaslužene vyhrala, prosím ťa nedaj sa vysmiat. Celý zápas sme mali hru v našich rukách až na to že sme na začiatku neubranili nabiehajuceho hraca, ktory dal gól. Vy ste boli asi dvakrát pri našej brane ak nepočítam tri sporné situácie v druhom polčase ktore Vam vymyslel pan obleceny v ciernej uniforme. A ešte k tomu údajnému simulovaniu. Za napadnutie protihráča sú aké tresty v hre? Najprv M.Lukáča chytil ten starý dedo čo hral na kraji obrany pod krk a hodil na zem potom opäť aj keď druhýkrát už faulovaný hráč spadol trošku teatrálnejšie ale inak by si to rozhodca vôbec nevšimol. Zaujímavé je aj to že žltú kartu si vykoledoval len náš hráč, váš za vyprovokovanie toho súboja a napadnutie nedostal nič. A trochu neskôr váš hráč č. 11 udrel do tváre nášho na čo prišiel upozorniť hlavného rozhodcu aj čiarový a povedal mu aby mu dal červenú, ten ale na počudovanie všetkých vytiahol len žltú. A nakoniec myslím si že kto tam bol videl a nad tvojim komentárom sa môže len zasmiať. Rozprával som sa aj s niektorými vašimi hráčmi, ktorí povedali že sme boli lepší, ale bohužiaľ futbal sa hrá na góly.

Nadpis: Dlhá Lúka - Zborov 18.04.2010, 21:12 (x)
Od:   Marcel [IP:78.141.102.191]
Úvod zápasu patril domácim a už v prvej minute dokázal Lukaš Jurčišin otvoriť skóre keď po peknej akcii nedal brankárovi hostí žiadnu šancu. Domáci pokračovali naďalej v ofenzívnej hre a v 25tej minúte šikovnou náhravkou našla lopta Stanislava Bosáka a ten zvýšil na 2:O. O desať minút neskôr nevyužil tutovku F.Bosák keď si už položil brankára na kolená ale do prázdnej brány už netrafil. Druhý polčas bol viac o bojovnosti ale hra bola často prerušovaná, takže diváci veľa pekného futbalu nevideli. Hostia dokázali znížiť na 2:1 Mchalom Lukáčikom po chybe domácej obrany ale to bolo zo strany hostí všetko. Domáci kontrolovali hru a všetky pokusy o nejaku akciu hostí končili ešte pred šestnástkou domácich.O pobavenie divákov sa postaral hráč hostí M.Lukáč ktorý sa hodil o zem takým štýlom akým by to nedokázal ani ten najlepší herec, začo si samozrejme zaslúžil žltú kartu za simulovanie. Domácich víťazstvo bolo zaslúžené.
Stránok (286): 1 ... 98 [99] 100 101 102 ... 286