:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Nadpis: oprava 26.09.2012, 20:12 (x)
Od:   Daviddd [IP:85.237.226.45]
Poprosím o opravu zápasu v tipovačke Kurima - Marhaň na Marhaň - Kurima....ďakujem

Nadpis: Výsledky II. liga žiačky a ženy Partizána Bardejov 23.09.2012, 20:12 (x)
Od:   spravca [IP:188.167.43.203]
Partizan Bardejov - SK Stich Humenné 4:1 žiacky
Partizan Bardejov - SK Stich Humenné 10:0 ženy.

Nadpis: IV. Liga Muži 9. Kolo: 16.09.2012, 20:32 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.111.213]
--------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - MFK Stará Ľubovňa 5:1 (2:0)
----------------------------------------------------------------------
Domáci v tomto zápase predviedli množstvo okulahodiacich akcii a nebyť nepresností v koncovke, mohli hostí odprevadiť aj s dvojciferným výsledkom.Už v 4.minúte neprestrelil Virgala hradbu tiel.V 7.minúte vyrazil Kiseľovú strelu po štandartnej situlácii zo šibenice Boďo.V 10.minúte L.Stachura vyhral súboj s brankárom a Knap dostal domácich do vedenia.V 14.minúte loptu L.Stachuru smerujúcu do brány na čiare vykopával hosťujúci obránca a o ďalšie dve minúty ten istý hráč v ďalšej gólovej príležitosti mieril priamo na Boďa, ktorý bol pripravený.V priebehu 21.minúty mal ďalšie dve príležitosti Kiseľ.V 28.minúte po hosťujúcom ojedinelom protiútoku mal na kopačke vyrovnanie Révay, no mieril iba do brvna.V 33.minúte predviedol školácku chybu pri rozohrávke hosťujúci brankár a Knap doťukal loptu až do prázdnej brány.V 47.minúte si vyskúšal samostatný nájazd na Boďa domáci kanonier Jančošek, ale netrafil ani priestor brány.V 54.minúte sám pred boďom mohol pridať tretí gól Knap, ale opäť nebol úspešný.V 56.minúte sa po domácom rohu najlepšie zorientoval v pokutovom uzemí M.Stachura a pridal tretí domáci gólový zápis.V 59.minúte netrafil vo vyloženej príležitosti Knap bránu.O minútu však už striedajúci Kozák pretavil ideálnu Luščákovú uličku na štvrtý domáci úspech.V 63.minúte po chybe v domácej rozohrávke znížil Selep.V 65.minúte Kozák sám pred Boďom prestrelil.V 79.minúte hlavičku Mariančíka vytlačil Kačmár.V 82.minúte center Knapa na vzdialenejšiu tyč zo štandartnej situlácie sa utešene zatrepotal až Boďovej sieti.Milénium sa týmto víťazstvo posunul s jednobodovým náskokom do čela priebežnej tabuľky IV.ligy Východ.

Zostava: Kačmár - Virgala, Solanič, L.Stachura, M.Stachura, Knap, Kiseľ (58.Kozák), Luščák, Drozda, Jančošek (68.Havrila), Pavuk.

Pred 150 divákmi rozhodoval Koňar.

Nadpis: Pozvánka na IV.ligu 15.09.2012, 11:05 (x)

Od:   geri [IP:85.216.251.248]
Pozývame všetkých priaznivcov futbalu a 2.FC Bardejov na 6.kolo OM II.trieda vo futbale na zápas

"""""""""""""""""" 2.FC BARDEJOV - HERTNÍK """""""""""""""""""""

dňa 16.9.2012(nedeľa) o 10,30 hod na ihrisku v KĽUŠOVE!!!!

Nadpis: Prípravný zápas 12.09.2012, 21:49 (x)
OŠK Kľušov /V.liga/ - TJ Beloveža /VI.liga/ 7:2
góly: Guliga 3, Vaľko 3, Novák - Peregrim, Vasiliak

Nadpis: Prípravný zápas 12.09.2012, 13:35 (x)
Od:   spravca [IP:85.237.226.44]
Dnes 12.9.2012 o 17:30 hod. sa uskutoční prípravný zápas v Kľušove medzi OŠK Kľušov - TJ Beloveža.

Nadpis: Re: Tipovacia suťaž 12.09.2012, 08:19 (x)
Od:   spravca [IP:217.118.100.206]