:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Nadpis: Prípravný zápas 23.03.2014, 21:50 (x)
Od:   blazej [IP:78.98.235.76]
OFk 2010 Kurima-Fk Vyšný Mirošov 3:4 prípravný zápas. Rozhodoval-B.Hegeduš. O týždeň OFk 2010 Kurima v generálke pred začiatkom jarnej súťaže privíta mužstvo TJ-Šiba.

Nadpis: Prípravný zápas 23.03.2014, 20:45 (x)
Od:   Ladislav [IP:217.119.127.105]
Iskra Gerlachov-FK Demjata 2:0(1:0) Zápas sa hral v Gerlachove Ropzhodovali:J.Kmec L.Hegedüš,J.Kotuľak

Nadpis: Zimná príprava 17.03.2014, 19:49 (x)
Kurima- Marhaň 2:2 Goly.T.Gmitter P.Varga Kurima- Okrúhle 6:1 (2:0) Goly:Humenik 3 D.Bača 2 J.Murcko 1 Rozhodovali- Hegeduš B,Mihálik P

Nadpis: >>>>>TIPOS III. Liga Východ (MUŽI) 17. Kolo <<<<< 16.03.2014, 21:50 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.109.29]

-----------------------------------------------------------------
MFK Dolný Kubín - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves 2:1 (1:0)
----------------------------------------------------------------
Zápas mužstiev z rozdielných pólov tabuľky priniesol vyrovnaný priebeh so šťastnejším koncom pre domácich.Hostia podali v tomto zápase sympatický výkon a ako prví ohrozili domácu bránu už v 6.min., ale prevedeniu štandartnej situlácie L.Stachuru chýbali iba centimetre.O minútu odpovedali aj domáci, no Jendroľ bol pozorný.V 10.min. po závare v domácom pokutovom uzemí sa neujalo ani jedno z dvoch zakončení hosťujúcich hráčov.Domáci mali tutovku o ďalšiu minútu, ale z päťky prestrelil domáci Laura. V 25.min. po závare pred Jendroľom pohodlne dostal domácich do vedenia Bumbera - 1:0. V 29.min. hostia vyrovnali po zahratí štandartnej situlácie, ale na údiv všetkých rozhodca gól neuznal pre údajný faul... Druhý polčas opäť otvorili príležitosťou hostia, ale Macečkov center a následné Pribitného zakončenie hlavou domáci gólman vyriešil. V 64.min. sa excelentným zákrokom po domácej tutovke predviedol Jendroľ. V 83.min. si Luščák po skvelej individuálnej akcii loptu zasekol a z hranice šestnástky strelou k tyči vyrovnal -1:1.Vyrovnanie však netrvalo iba dve minúty, keď hostia nechali voľného v pokutovom území domáceho Podolského a ten aj s dávkou šťastia dopravil loptu do hosťujúcej brány - 2:1. Hostia sa ešte pokúsili o vyrovnanie, ale domáci už víťazstvo z rúk nepustili.

Zostava: Jendroľ - Liček (46.Macečko), Gerčák, M.Stachura, Pavuk, L.Stachura, Luščák, Knap, Pribitný (57.Šoltýs), Bajus, Jančošek (68.Šott).

Pred 250 divákmi rozhodoval Čiernik.

V Nedeľu 23.3. o 15h. privíta Bard.Nová Ves v 18.kole na svojom štadióne Ružinú.

Nadpis: TIPOS III. Liga Východ (MUŽI) 16. Kolo 09.03.2014, 19:39 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.110.49]
>>>>>TIPOS III. Liga Východ (MUŽI) 16. Kolo <<<<<
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - ŠK Kremnička 2:0 (0:0)
Prvý súťažný zápas roka priniesol domácim trojbodový prídel.V prvom polčase bolo na výkone oboch mužstiev cítiť zimnú prestávku.Lopta sa viac prekopávala vzduchom a kombinačná hra absentovala.V 7.min. po domácej štandartke hlavou nemieril presne Gerčák a takisto pochodil aj Jaš v 27. a 31.min. Aktívní boli aj hostia, ale dva Ševčíkove pokusy nenašli priestor brány a Laksikov pokus nemohol pozorného Jendroľa prekvapiť. V 39.min. predviedli domáci rýchly protiútok.Nová akvizícia domácich z dorastu Šoltýs uvoľnil ďalšiu domácu posilu Bajusa, ale jeho šancu zneškodnil hosťujúci gólman.V druhom polčase po sérii hosťujúcich rohov udreli domáci.V 49.min. zahrával štandartnú situláciu L.Stachura na vzdialenejšiu tyč a Liček pohodlne hlavou otvoril gólový účet -1:0.Hostia sa pokúšali o streľbu, ale nepresnosť v zakončení zmarila v 54. a 57.min. možnosť ohroziť domácu bránu Gombalovi. V 69.min. nasledovala najkrajšia akcia stretnutia.Bajus si oblúčikom obhodil hosťujúceho obrancu a nádherným volejom rozjasal utešene zaplnené domáce tribúny -2:0.Hostia sa pokúsili o zmenu výsledku, ale v 74.min. hosťujúci Gombala po faule na neho po odpískaní bez lopty kopol do ležiaceho Solaniča a hlavný rozhodca ho správne vylúčil. V 78.min. aktívny L.Stachura krížnou ztečovanou strelou prinútil hosťujúceho brankára k efektnému zákroku a následne o ďalšie dve minúty si situláciu zopakovali, keď jedovku pod brvno opäť vyrážal na roh. A keď sa neujala ani Jančošekova hlavička, tak sa zopakoval výsledok oboch mužstiev z jesenného zápasu v Kremničke.

Zostava: Jendroľ - Liček, Gerčák, Virgala, Jaš, L.Stachura, Luščák, Knap (82.Macečko), Šoltýs (67.Solanič), Pribitný, Bajus (75.Jančošek).

Pred 400 divákmi rozhodoval Anguš.

V nasledujúcom 17.kole sa hráči Bard.Novej Vsi predstavia 16.3. o 15h. v Dolnom Kubíne.

Nadpis: TIPOS III. Liga Východ (MUŽI) 16. Kolo 08.03.2014, 10:43 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.111.77]
Srdečne Vás pozývame na zápas jarnej časti TIPOS III.Ligy Východ
------------------------------------------------------------------------------

ŠK MILÉNIUM 2000 BARDEJOVSKÁ NOVÁ VES - TJ ŠK KREMNIČKA

Nedeľa 9.3.2014 o 14:30 na štadióne v Bard.Novej Vsi

Nadpis: Prípravný zápas 16.02.2014, 21:40 (x)
Iskra Gerlachov-FK Demjata 2:2(0:1) Zápas sa hral na UT Bardejove.Rozhodoval:J. Kmec L. Hegedüš, Harčar

Nadpis: oprava Hrabovčik- Smilno 10.02.2014, 13:05 (x)
oprava skore 7:1

Nadpis: Prípravný zápas 09.02.2014, 21:33 (x)
Hrabovčik- Smilno 7:0 (4:0) Zápas sahral na UT v Bardejove
Rozhodoval: L.Hegedüš,Kotuľak.

Nadpis: Prípravný zápas 03.02.2014, 10:41 (x)
Gaboltov-Kľušov 3:3 (1:1) Zápas sa hral na UT v Bardejove Rozhodoval: Vivári, L.Hegedüš
Stránok (286): 1 ... 2 [3] 4 5 6 ... 286