1. kolo (03.09.2016) o 10.30 hod. | |
OFK 2010 Kurima |
- |
TJ Slovan Dlhá Lúka | 03.09.2016 10.30 |
TJ Magura Zborov |
- |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves | 03.09.2016 10.30 |
TJ Hviezda Lopúchov |
- |
OcFK Marhaň (N) | 03.09.2016 10.30 |
TJ Dubinné "A" |
- |
TJ Družstevník Koprivnica | 03.09.2016 10.30 |
2. kolo (10.09.2016) o 10.30 hod. | |
TJ Slovan Dlhá Lúka |
- |
TJ Družstevník Koprivnica | 10.09.2016 10.30 |
OcFK Marhaň (N) |
- |
TJ Dubinné "A" | 10.09.2016 10.30 |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves |
- |
TJ Hviezda Lopúchov | 10.09.2016 10.30 |
OFK 2010 Kurima |
- |
TJ Magura Zborov | 10.09.2016 10.30 |
3. kolo (17.09.2016) o 10.30 hod. | |
TJ Magura Zborov |
- |
TJ Slovan Dlhá Lúka | 17.09.2016 10.30 |
TJ Hviezda Lopúchov |
- |
OFK 2010 Kurima | 17.09.2016 10.30 |
TJ Dubinné "A" |
- |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves | 17.09.2016 10.30 |
TJ Družstevník Koprivnica |
- |
OcFK Marhaň (N) | 17.09.2016 10.30 |
4. kolo (24.09.2016) o 10.30 hod. | |
TJ Slovan Dlhá Lúka |
- |
OcFK Marhaň (N) | 24.09.2016 10.30 |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves |
- |
TJ Družstevník Koprivnica | 24.09.2016 10.30 |
OFK 2010 Kurima |
- |
TJ Dubinné "A" | 24.09.2016 10.30 |
TJ Magura Zborov |
- |
TJ Hviezda Lopúchov | 24.09.2016 10.30 |
5. kolo (01.10.2016) o 10.30 hod. | |
TJ Hviezda Lopúchov |
- |
TJ Slovan Dlhá Lúka | 01.10.2016 10.30 |
TJ Dubinné "A" |
- |
TJ Magura Zborov | 01.10.2016 10.30 |
TJ Družstevník Koprivnica |
- |
OFK 2010 Kurima | 01.10.2016 10.30 |
OcFK Marhaň (N) |
- |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves | 01.10.2016 10.30 |
6. kolo (08.10.2016) o 10.30 hod. | |
TJ Slovan Dlhá Lúka |
- |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves | 08.10.2016 10.30 |
OFK 2010 Kurima |
- |
OcFK Marhaň (N) | 08.10.2016 10.30 |
TJ Magura Zborov |
- |
TJ Družstevník Koprivnica | 08.10.2016 10.30 |
TJ Hviezda Lopúchov |
- |
TJ Dubinné "A" | 08.10.2016 10.30 |
7. kolo (15.10.2016) o 10.30 hod. | |
TJ Dubinné "A" |
- |
TJ Slovan Dlhá Lúka | 15.10.2016 10.30 |
TJ Družstevník Koprivnica |
- |
TJ Hviezda Lopúchov | 15.10.2016 10.30 |
OcFK Marhaň (N) |
- |
TJ Magura Zborov | 15.10.2016 10.30 |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves |
- |
OFK 2010 Kurima | 15.10.2016 10.30 |
8. kolo (29.04.2017) o 10.30 hod. | |
TJ Slovan Dlhá Lúka |
- |
OFK 2010 Kurima | 29.04.2017 10.30 |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves |
- |
TJ Magura Zborov | 29.04.2017 10.30 |
OcFK Marhaň (N) |
- |
TJ Hviezda Lopúchov | 29.04.2017 10.30 |
TJ Družstevník Koprivnica |
- |
TJ Dubinné "A" | 29.04.2017 10.30 |
9. kolo (06.05.2017) o 10.30 hod. | |
TJ Družstevník Koprivnica |
- |
TJ Slovan Dlhá Lúka | 06.05.2017 10.30 |
TJ Dubinné "A" |
- |
OcFK Marhaň (N) | 06.05.2017 10.30 |
TJ Hviezda Lopúchov |
- |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves | 06.05.2017 10.30 |
TJ Magura Zborov |
- |
OFK 2010 Kurima | 06.05.2017 10.30 |
10. kolo (13.05.2017) o 10.30 hod. | |
TJ Slovan Dlhá Lúka |
- |
TJ Magura Zborov | 13.05.2017 10.30 |
OFK 2010 Kurima |
- |
TJ Hviezda Lopúchov | 13.05.2017 10.30 |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves |
- |
TJ Dubinné "A" | 13.05.2017 10.30 |
OcFK Marhaň (N) |
- |
TJ Družstevník Koprivnica | 13.05.2017 10.30 |
11. kolo (20.05.2017) o 10.30 hod. | |
OcFK Marhaň (N) |
- |
TJ Slovan Dlhá Lúka | 20.05.2017 10.30 |
TJ Družstevník Koprivnica |
- |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves | 20.05.2017 10.30 |
TJ Dubinné "A" |
- |
OFK 2010 Kurima | 20.05.2017 10.30 |
TJ Hviezda Lopúchov |
- |
TJ Magura Zborov | 20.05.2017 10.30 |
12. kolo (27.05.2017) o 10.30 hod. | |
TJ Slovan Dlhá Lúka |
- |
TJ Hviezda Lopúchov | 27.05.2017 10.30 |
TJ Magura Zborov |
- |
TJ Dubinné "A" | 27.05.2017 10.30 |
OFK 2010 Kurima |
- |
TJ Družstevník Koprivnica | 27.05.2017 10.30 |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves |
- |
OcFK Marhaň (N) | 27.05.2017 10.30 |
13. kolo (03.06.2017) o 10.30 hod. | |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves |
- |
TJ Slovan Dlhá Lúka | 03.06.2017 10.30 |
OcFK Marhaň (N) |
- |
OFK 2010 Kurima | 03.06.2017 10.30 |
TJ Družstevník Koprivnica |
- |
TJ Magura Zborov | 03.06.2017 10.30 |
TJ Dubinné "A" |
- |
TJ Hviezda Lopúchov | 03.06.2017 10.30 |
14. kolo (10.06.2017) o 10.30 hod. | |
TJ Slovan Dlhá Lúka |
- |
TJ Dubinné "A" | 10.06.2017 10.30 |
TJ Hviezda Lopúchov |
- |
TJ Družstevník Koprivnica | 10.06.2017 10.30 |
TJ Magura Zborov |
- |
OcFK Marhaň (N) | 10.06.2017 10.30 |
OFK 2010 Kurima |
- |
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves | 10.06.2017 10.30 |
|