Počet návštev: |
správa č.: 4 | 19. augusta 2022 |
ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 19. – 21.8.2022 7. LIGA DOSPELÍ A. SKUPINA 4. KOLO 19. – 21.8.2022 O 16,00 H Poliakovce – Abrahámovce / o 13,00 h / bez AR2 Kurima – Porúbka bez AR2 ... |
správa č.: 3 | 12. augusta 2022 |
ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 13. – 14.8.2022 7. LIGA DOSPELÍ A. SKUPINA 3. KOLO 14.8.2022 O 16,30 H Osikov – Fričkovce AR1 -Hegedüš za M. Gmittera Bartošovce – Poliakovce / 14.8.2... |
správa č.: 2 | 05. augusta 2022 |
ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 5. – 7.8.2022 7. LIGA DOSPELÍ A. SKUPINA 2. KOLO 5. – 7.8.2022 O 16.30 H Fričkovce – Abrahámovce bez AR2 7. LIGA DOSPELÍ B. SKUPINA 2. KOLO 5. – 7.8.2... |
správa č.: 1 | 29. júla 2022 |
ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 29. – 31.7.2022 Kurima – Fričkovce / 15.9.2022 o 15.30 h / Abrahámovce – Bartošovce AR2 – Leško, bez DZ |
správa č.: 25 | 17. júna 2022 |
ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 18. – 19.6.2022 6. LIGA DOSPELÍ 30. KOLO 18. – 19.6.2022 Kobyly – Osikov R – Vencurik za Kočiša, AR1 – Hegedüš za Vencurika, AR2 – Koč... |
správa č.: 24 | 10. júna 2022 |
ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 11. – 12.6.2022 6. LIGA DOSPELÍ 29. KOLO 11. -12.6.2022 O 17.00 H Dlhá Lúka – Kľušov AR2 – Fellegi za Vencurika Porúbka – Bardejov R &nda... |
správa č.: 23 | 02. júna 2022 |
Zmeny v obsadení R a DZ na dni 4. – 5.6.2022 6. liga dospelí 28. kolo 5.6.2022 o 17.00 h Bardejov – Raslavice B / 4.5.2022 o 10.30 h / R – Hegedüš za Šuľu Lopúchov – Zborov AR2... |
správa č.: 22 | 27. mája 2022 |
ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 28. – 29.5.2022 6. LIGA DOSPELÍ 27. KOLO 28. - 29.5.2022 O 17.00 H Zborov – Abrahámovce / o 14.00 h / R – Olejár za Leška, AR1 – Hegedü&scaro... |
správa č.: 21 | 20. mája 2022 |
ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 21. – 22.5.2022 6. LIGA DOSPELÍ 26. KOLO 22.5.2022 O 17.00 H Kobyly – N. Tvarožec AR1 – Leškanič za Harčara Malcov – Poliakovce AR1 – Soroka, bez AR... |
správa č.: 20 | 13. mája 2022 |
ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 14. – 15.5.2022 6. LIGA DOSPELÍ 25. KOLO 14. – 15.5.2022 O 16.30 H Porúbka – Abrahámovce / o 13.30 h / AR2 – Pecha za Jarkovského Zborov &ndas... |
správa č.: 19 | 05. mája 2022 |
Zmeny v obsadení R a DZ na dni 7. – 8.5.2022 6. liga dospelí 24. kolo 8.5.2022 o 16.30 h Kobyly – Malcov / o 13.30 h / Bardejov – N. Tvarožec / o 10.30 h / R – Šuľa za Varešinského... |
správa č.: 18 | 29. apríla 2022 |
ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 30.4. – 1.5.2022 6. LIGA DOSPELÍ 23. KOLO 30.4. – 1.5.2022 Raslavice B – Smilno /30.4.2022 o 16.30 h / AR1 – Kmec za Olejára, AR2 - L. Hegeduš za Šuľ... |
správa č.: 17 | 21. apríla 2022 |
Zmeny v obsadení R a DZ na dni 22. – 24.4.2022 Dohrávky 6. liga dospelí 17. kolo 22.4.2022 (piatok) o 16.30 h Stuľany – Kobyly AR1 – Kočiš za Hegedüša Osikov – Raslavice B R &... |
správa č.: 16 | 13. apríla 2022 |
Zmeny v obsadení R a DZ na dni 16. – 17.4.2022 6. liga dospelí 21. kolo 16 – 17.4.2022 o 16.00 h Stuľany – Zborov / 16.4.2022 o 14.00 h / Malcov – Bartošovce / 17.4.2022 o 13.00 h / AR2 – V... |
správa č.: 15 | 08. apríla 2022 |
ZMENY V OBSADENÍ R A DZ NA DNI 8. – 10.4.2022 DOHRÁVKY 6. LIGA DOSPELÍ 19. KOLO 8.4.2022 O 16.00 H N. Tvarožec – Smilno (Kmec, Hegedüš, M. Gmitter) Stuľany – Porúbka (Vencu... |
Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko