::: PROJEKT :::

::: PROJEKT :::

::: REKLAMA :::

::: REKLAMA :::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::

::: PARTNERI :::

::: PARTNERI :::

:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Info pre tipujúcich

KONIEC XVI. ročníka tipovacej súťaže !!!

Tak máme za sebou XVI. ročník tipovacej súťaže. Víťazom sa stal František Mihalčin s počtom bodov 228, na druhom mieste skončil Miloš Lišivka s počtom bodov 226 a na treťom mieste skončil  P5-Pavol Vaľko s počtom bodov 223. Víťaz obdrží vecnú cenu. Ďalší ročník začne spolu so všetkými súťažiami, v júli alebo v auguste 2024.

Prípadne otázky adresujte na email: tipovacka@obfzbardejov.sk


Počítadlo

Stránku si číta 9 ľudí
Počet návštev: 

Užívateľ: neprihlásený
  Aktuálne poradie ]  Prihlásiť ]  [ Pravidlá ]  
ČO MÔŽETE TIPOVAŤ

Podmienky a pravidlá súťaže

ČO MÔŽETE TIPOVAŤ ?

Výsledky futbalových zápasov ObFZ – dospelí , čiže ich skóre . Tipovaním skóre automaticky definujete a získavate body aj za víťazstvo, prehru či remízu, podľa vzorca 1,2,X.

Svoj tip môžete dať na ľubovoľný počet stretnutí - buď na jednotlivé zápasy v jednotlivých kolách, alebo aj kompletne na väčší blok stretnutí. Výber počtu zápasov záleží iba od Vás. Do súťaže sa môžete zapojiť v ktoromkoľvek okamihu pred i počas sezóny. V Tipovacej súťaži budú zaradené po jednom zápase z II. ligy SFZ, IV. ligy VsFZ, V. ligy Sever, VI. ligy Šarišskej, 2 zápasy z I. triedy a 2 zápasy z II. triedy ObFZ Bardejov– t.j.celkom 8 zápasov.

DOKEDY MÔŽETE TIPOVAŤ ?

Uzávierka tipov je vždy do prvého stretnutia hracieho kola. T.j. do piatka 24.00 hod. nakoľko sobota a nedeľa sú hracimi dňami.

AKO SA PRIHLÁSIŤ ?

Na registráciu je potrebné uviesť: meno a priezvisko (síce nepovinné, ale podľa mena budete evidovaný v súťaži), povinné sú prihlasovacie meno (login), ďalej Vaše heslo - aby bolo Vaše tipovanie bez obavy z cudzieho zásahu a e-mailovú adresu (podľa možnosti existujúcu) - pre komunikáciu s Vami.

AKO HODNOTÍME ?

Za uhádnutý presný výsledok (skóre) získate 5 bodov. Ak Vaše tipovanie výsledku (skóre) nie je totožné s výsledkom na ihrisku, môžete získať ocenenie aspoň za správne určenie víťazstva, remízy či prehry jednotlivých mužstiev (1,2,X), za čo získate 2 body. Ak sa zápas, na ktorý ste tipovali neodohrá, prípadne nedohrá započíta sa Vám 1 bod.

Za uhádnutie výsledkov stretnutí celého kola (správne skóre alebo 1,2,X) získate bonus 10 bodov.

Prakticky to znamená, že v jednom kole môžete získať pri jedinom správnom tipe minimálne 2 body a maximálne 50 bodov pri plnom zásahu. V tomto rozpätí je mnoho kombinácií - body sa zratúvajú za každé stretnutie.

Príklad:
Rozpisu stretnutí s výsledkami na ihrisku:
1.Bardejov – Rim. Sobota 2:2, 2.Bard. Nová Ves - Svidník 3:1, 3.Kľušov - Medzilaborce 2:4, 4.Gaboltov - Pušovce 1:0, 5.Gerlachov - Osikov 2:1, 6.Abrahámovce - Zborov 1:2, 7.Porúbka - Kobyly 3:0, 8.Hervartov – 2. FC Bardejov 2:1.

Váš tip:
1. Bardejov – Rim. Sobota 1:1, 2.Bard. Nová Ves - Svidník 3:1, 3.Kľušov - Medzilaborce 2:3, 4.Gaboltov - Pušovce 2:0, 5.Gerlachov - Osikov 2:1, 6.Abrahámovce - Zborov 1:3, 7.Porúbka - Kobyly 1:0, 8.Hervartov – 2. FC Bardejov 3:1.

Bodovanie:
1.zápas - 2 b, 2.zápas- 5 b, 3.zápas- 2 b, 4.zápas - 2 b, 5.zápas - 5 b, 6.zápas – 2 b, 7.zápas – 2 b, 8.zápas – 2 b. Celkovo teda 22 b plus bonus 10 b za uhádnutie celého kola, t.j. spolu 32 bodov.

AKO VYHODNOCUJEME ?

Body sa zratúvajú priebežne po každom kole - vtedy si môžete overiť na stránke www.obfzbardejov.sk aj priebežný stav v tabuľke tipérov.

Víťazom celej súťaže sa stane tipujúci s najvyšším bodovým ziskom, ktorého vyhodnotíme po skončení súťaže. Pri rovnosti bodov dvoch alebo viacerých tipujúcich rozhoduje o poradí:

a) vyššia percentuálna úspešnosť (závislosť počtu tipovaných zápasov a zisku bodov)
b) viac presne uhádnutých výsledkov stretnutí (skóre)
c) žreb

UPOZORNENIE

a) Súťaže sa môžu zúčastniť osoby, ktoré dosiahli vek 18 rokov.
b) V prípade akýchkoľvek úprav priebehu súťaže zo strany vrcholového orgánu riadiaceho súťaž t.j. ObFZ resp. klubov si organizátor vyhradzuje právo urobiť príslušné zásahy do tipovacej súťaže
c) V prípade, že organizátor tipovacej súťaže venuje do súťaže ceny, tieto nie je možné vymáhať súdnou cestou a účastník súťaže akceptuje vyhodnotenie súťaže organizátorom.
d) Prihlásením do tejto súťaže tipujúci súhlasí s jej podmienkami a pravidlami.

 
 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Bardejov. | webdizajn: www.itstudio.sk
Mgr. Branislav Marko