Nedeľa 19.augusta o 16:00 na štadióne v Bard.N.Vsi

Nadpis: 4 liga sarisska dorast 18.08.2012, 22:22 (x)

4:2 (2:1)

Nadpis: 4.kolo IV.liga MUŽI 12.08.2012, 22:14 (x)
Od:   monty7777777 [IP:178.40.70.157]
TJ Veľké Revištia - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves 4:2
Hostia aj napriek dobrému výkonu nezískali v tomto zápase ani bod.Už v 6.minúte mohli hostia ísť do vedenia, ale Kozák z piatich metrov neumiestnil loptu do brány.V 22.minúte zmaril domácu šancu Kačmár včasným vybehnutím.O minútu sa už domáci ujali vedenia.Lakatoš si loptu spracoval evidentne rukou !!! a povedľa Kačmára skóroval...V 30.minúte Pavukovej strele z hranice šestnástky chýbali centimetre.V 5O.minúte Pribitný preloboval brankára, ale loptu smerujúcu do siete na brankovej čiare odvrátil domáci obránca.V 53.minúte Virgalov center pretavil na vyrovnávajúci gól Kozák.V 57.minúte Virgalová krížna strela minula domácu bránu.V 62.minúte Virgalové zakončenie zázračne nohami vytlačil Ónody.V 74.minúte dostal domácich do vedenia z pokutového kopu Sninský.O ďalšie dve minúty z vymyslenej štandartnej situlácie domáci Majrov pridal tretí domáci úspech.V 77.minúte Kiseľovú delovku vytlačil Ónody nad.V 81.minúte hostia zakončovali opäť iba do nôh domáceho brankára a ďalšie dve minúty Kozák z 5 metrov netrafil prázdnu bránu.V 87.minúte nepríjemnú domácu strelu Kačmár kryl.V 88.minúte Havrilová strela opäčiatkovala brvno.V 90.minúte sa domáci pridali štvrtý gól Chýrikom a gólový účet pre hostí nešťastného zápasu uzavrel Kozák.

Zostava: Kačmár – Javorský, Virgala, M. Stachura, Liček, Pribitný (79.Havrila), Pavuk (78. Knap ), Luščák, L. Stachura, Kiseľ (89.Drozda), Kozák.

Pred 200 divákmi rozhodoval Zvolánek.

V ďalšom kole privíta Bard.Nová Ves v nedeľu 19.8. o 16.hodine na svojom štadióne Hanisku

Nadpis: 1.kolo 2.LSMŽ - sever 11.08.2012, 20:19 (x)
Od:   futfan [IP:178.40.181.25]
OFK 2010 KURIMA-TJ SOKOL ĽUBOTICE 1:3 (0:1) st.žiaci
gól OFK:M.Knapčík

OFK 2010 KURIMA- TJ SOKOL ĽUBOTICE 1:3 (1:0) ml.žiaci
gól OFK:T.Minčák

Nadpis: OFK 2010 KURIMA- cup,Memoriál Miška Cubjaka 11.08.2012, 20:16 (x)
4.8.2012 sa na futbalovom štadióne v Kurime uskutočnil futbalový turnaj starších a mladších žiakov OFK 2010 KURIMA-cup,Memoriál Miška Cubjaka za účasti st. a ml. žiakov z Kurimy,Giraltoviec a Medzilaboriec.

najlepší hráč:T.Roháč - MŠK SPARTAK MEDZILABORCE

Turnaj bol venovaný pamiatke pred 7.rokmi tragicky zosnulého Miška Cubjaka,hráča žiackeho družstva TJ KURIMA .
Zároveň to bola previerka pred novou sezónou 2.ligy žiakov,do ktorej sa prihlásili aj žiaci OFK 2010 KURIMA.

Nadpis: 3.kolo IV.liga MUŽI 05.08.2012, 20:54 (x)
Od:   monty7777777 [IP:178.41.123.102]
--------------------------------------------------------------------
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ FK Vyšné Opátske 2:1 (1:1)
Vo vyrovnanom zápase o výsledku rozhodla väčšia domáca túžba po víťazstve a domáce premenen
é štandartné situlácie. Už v 9.minute hosťujúci obranca fauloval Jančošeka v rohu pokutového územia a sám faulovaný dostal z jedenástky domácich do vedenia.V 19.minúte mal na kopačke druhý gól Pribitný, ale jeho strela skončila iba na bočnej sieti.Skúsení hostia pozorne bránili a podnikali nebezpečné protiútoky.Po jednom z nich v 35.minúte vyrovnal Steininger.V 39.minúte mohla domácich dostať do vedenia Luščáková delovka z 20 metrov, ale Vojtaško vyrazil.V 47.minúte Kiseľ zo štandartnej situlácie strelou k pravej tyči dostal domácich znova do vedenia.O štyri minúty Knap vyslal ďalší projektil na Vojtaška a ten opäť vyrazil.V 72.minúte Steininger mohol vyrovnať, ale jeho strela zo štyroch metrov opäčiatkovala ľavú tyč.V 79.minúte po akcii na jeden dotyk sa lopta po osi Jančošek - Pribitný - Kozák dostala lopta k posledne menovanému, ale ten nastrelil iba brankára.V 81.minúte mali hostia ďalšiu možnosť na vyrovnanie, ale Seman prestrelil z bezprostrednej vzdialenosti domácu svätyňu.Hostia v týchto minútach vrhli všetky sily do vyrovnania, ale naopak mohli pykať v 87.minúte, ale to by domáci hráči v protiútoku štyria na jedného mali túto situláciu lepšie zvládnuť.V záverečných minútach si domáci umnou hrou už víťazstvo nenechali zobrať a tak po prvých dvoch domácich zápasoch majú plný bodový zisk.

Zostava: Kačmár – Javorský, Virgala, Liček, Knap (68.Kozák), Pribitný, Pavuk, Luščák, L. Stachura, Kiseľ(84.Havrila), Jančošek (90.Počurek) .

Pred 150 divákmi rozhodoval Michalík

Nadpis: Pozvánka!!!! 04.08.2012, 18:27 (x)
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - TJ FK Vyšné Opátske
Nedeľa 5.8.2012 o 16:30 štadión v Bard.Novej Vsi
Srdečne pozývame!!!!

Nadpis: >>> MUŽI IV.liga - 1.kolo <<<< 29.07.2012, 20:17 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.111.225]

ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - MFK Zemplín Michalovce "B" 2:1 (1:1)
Po slávnostnom odhalení pamätnej tabule k 50.výročiu založenia organizovaného futbalu v Bardejovskej Novej Vsi a odovzdaniu pamätných plakiet z tejto príležitosti nastúpili na hraciu plochu obe mužstvá k úvodnému zápasu terajšej IV.ligy. Už v 4.minúte hlavička hosťujúcich hráčov zakotvila v Kačmárovom náručí. V 7.minúte Pribitného presný center hlavou usmernil Jančošek ponad bezmocného Kiru a domáci šli do vedenia.V 25.minúte po hosťujúcom rohu a následnom nedorozumení domácej obrany so šťastím vyrovnal Korijkov. V 29.minúte Kiseľovi chýbali centimetre k tomu, aby domáci sa dostali do vedenia.V 38.minúte pohrozili aj hostia rýchlonohým Regálim, ktorý sa nerozhodnosťou v zakončení obral o vstrelenie gólu. V 51.minúte mohli ísť domáci do vedenia zásluhou hosťujúceho Mihoka, ktorý si prudký domáci center zrazil skoro do vlastnej brány.O minútu po Kiseľovom priťuknutí to napálil Javorský, ale jeho delovku Kira vyrazil. V 57.minúte Kiseľovej strele zo štandartnej situlácie chýbali milimetre.V 63.minúte umná Jančošeková krížná strela iba tesne minula ľavú spojnicu hosťujúcej brány.V 67.minúte Pribitného delovku vytlačil Kira na roh a následne z neho Ličeková hlavička letela nad.V 70.minúte Kiseľ z rohu vtipne posunul Pavukovi na hranicu šestnástky a jeho strela sa od brvna odrazila pred bránkovou čiarou.V 77.minúte bol v gólovej príležitosti v pokutovom území podrazený Jančošek hosťujúcim brankárom a sám faulovaný z následného pokutového kopu dostal domácich do zaslúženého vedenia.Húževnatí a nebezpeční hostia sa aj napriek snahe nezmohli na vyrovnanie a to mohli v 86.minúte po Kiseľovom projektile opäť inkasovať, ale Kira v hosťujúcej bráne vytlačil na roh.

Zostava: Kačmár – Javorský, M. Stachura, Liček, Knap (71.Kozák), Pribitný, Solanič (64.Pavuk), Luščák, L. Stachura, Kiseľ, Jančošek (87.Havrila).

Pred 300 divákmi rozhodoval Bucko.

V 3.kole 5.8.2012 o 16:30 privíta Bard.Nová Ves na svojom štadióne V.Opátske.

Nadpis: 50.VÝROČIA ZAČIATKU ORGANIZOVANÉHO FUTBALU V BARDEJOVSKEJ NOVEJ VSI 28.07.2012, 20:55 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.109.153]
PROGRAM OSLÁV 50.VÝROČIA ZAČIATKU ORGANIZOVANÉHO FUTBALU V BARDEJOVSKEJ NOVEJ VSI DŇA 29.7.2012
"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Učastníci turnaja:

- ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves (dorast)

- OFK 2010 Kurima (muži)

- ŠŠK pri ZŠ Hažlín (muži)

- TJ Dubinné (muži)
13:00 - 15:00 Oslavy 50.výročia začiatku organizovaného futbalu v Bardejovskej Novej Vsi spojené s odovzdávaním pamätných plakiet.
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - MFK Zemplín Michalovce "B"

Nadpis: Prípravný zápas 21.07.2012, 20:07 (x)
Od:   spravca [IP:188.167.43.203]
OŠK Kľušov - Partizán Bardejov (starší dorast) 3:0 (2:0)
góly: Vaľko 2, Guliga
ČK: 75´Guľa (Bardejov)
Rozdocovia: Marko, Havrila, Harčár