Nadpis: ZMENY V SÚŤAŽIACH!!!! 19.07.2012, 22:31 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.110.186]

Nadpis: Prípravný zápas Bardejova 04.07.2012, 21:29 (x)
Od:   spravca [IP:188.167.43.203]
Výsledok stredajšieho prípravného stretnutia účastníkov druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaže - II. ligy 2012/2013:

MFK Zemplín Michalovce - Partizán Bardejov 2:1 (1:0)
Góly: 45. Streňo (vlastný gól), 56. P. Jurčo - 55. L. Zápotoka

Nadpis: 2.FC druhý na turnaji v Starej Ľubovni 01.07.2012, 19:32 (x)
Od:   geri [IP:188.167.36.26]
Dňa 1.7.2012 sa FK 2.FC Bardejov zúčastnil 14. ročníka futbalového turnaja Memoriálu p.Michala Lajčáka v Starej Ľubovni.Turnaj sa hral v peknom prostredi futbalového areálu v Starej Ľubovni za úmornej horúčavy a pod garanciou jeho syna Miroslava,ministra zahraničných vecí SR. Turnaja sa zúčastnili 3 družstva: Old Boys Poprad,Old Boys Stará Ľubovňa a 2.FC Bardejov.Hralo sa systémov každý s každým 2x25 min a v druhom zápase turnaja nastúpilo 2.FC proti Popradu a po polčase 2:0,vyhralo 3:1.ked góly strelili za 2.FC Tokarčík,Dunčák a Noki.V prvom zápase turnaja vyhrala Stará Ľubovňa nad Popradom 2:0. A tak v poslednom zápase sa rozhodovalo o víťazovi turnaja a vo vyrovnanom zápase nakoniec Stará Ľubovna dvoma gólmi v samom závere zápasu vyhrala 2:0 a aj celý turnaj.2.FC reprezentovali: R.Želinský-Drotarovský,M.Tarcala st.,Petrič,M.Tarcala ml.,J.Marcin,Dunčák,Tokarčík,Opitz,Kormaník a Niko.

Nadpis: IV. liga Šarišská (dorast) 16.06.2012, 23:43 (x)
Od:   Igi [IP:145.255.148.71]
Čirč - Fintice 1:0 (0:0)

Zápas, v ktorom štvrté Fintice delil od piateho Čirča iba jediný bod, začali aktívne domáci. Celý úvodný polčas boli lepším mužstvom, no dať gól sa im nepodarilo. Hráči Fintíc sa v útoku ťažko presadzovali a ich šance končili buď ofsajdom alebo strelou mimo. Druhý polčas začali lepšie opäť domáci, ale svoje veľké šance opäť nevyužili. Prebúdzať sa však začali aj hostia a po rohovom kope mali možnosť ujať sa vedenia, ale strelu z piatich metrov vyrazil domáci brankár na tyč. Potom však prišli chyby hostí, keď najprv vlastného brankára preveril nevydarenou hlavičkou jeden zo spoluhráčov, ale o pár minút na to si po rohovom kope hostia nešťastne dali vlastný gól. To domácich naštartovalo k tomu, aby boli ešte aktívnejší. Fintice mali ešte jednu možnosť na strelenie gólu, ale aj tú premrhali. Domáci tak zaslúžene vyhrali a v konečnej tabuľke im patrí štvrté miesto.

Pred 50 divákmi rozhodoval Maček.

Nadpis: >>> 29.KOLO :::: MR-VÝCHOD <<< 10.06.2012, 20:51 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.111.65]

------------------------------------------------------------------------
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - MŠK Sp.Podhradie 4:3 (1:2)
Domáci sa rozlúčili v poslednom domácom záapase tohto ročníka víťazstvom.Začali zápas tlakom a už v 3.minúte Macečkov priamy kop skončil tesne vedľa ľavej tyče hosťujúcej brány. V 11.minúte ideálne uvoľnil Macečko Kiseľa a ten po zemi povedľa Polláka otvoril skóre.V 25.minúte lob hosťujúceho Kočíka vytlačil Kačmár na brvno.Z ďalšieho protiútoku hostia už vyrovnali Richardom Hritzom, keď v päťke nikým nekrytý nemal problém zakončiť.V 30.minúte otočili hostia mysky váh na svoju stranu, keď strelu hostí Kačmár vyrazil a Kočík dorážkou dostal hostí do vedenia.Po zmene strán prišiel na ihrisko Pribitný a oživil domácu snahu o zvrátenie výsledku.Tí zvýšili dôraz v osobných súbojoch a už po piatich minútach druhého polčasu im bol odmenou vyrovnávajúci gól z Ličekovej hlavy.V 68.minúte L.Stachura hlavou zakončil do tyče od ktorej sa lota odrazila a Pollák vyťahoval loptu už spoza brankovej čiary no rozhodca to videl inak a domácim gól neuznal...Domácich to ešte väčšmi vyburcovalo a v 73.minúte po štandartnej situlácii strelou pod brvno nedal Kiseľ Pollákovi šancu.V 81.minúte dôraz pred hosťujúcou bránkou priniesol Pribitnému štvrtý domáci úspech.O tri minúty hostia znížili Kočíkom na jednogólový rozdiel, ale to bolo v tomto na góly divokom zápase zo strany oboch mužstiev všetko.

Zostava: Kačmár – Drozda (67.Javorský), M. Stachura, Jaš, Liček, Knap (46. Pribitný), Pavuk, Solanič, L. Stachura, Kiseľ (84.Šoltýs), Macečko.

Pred 200 divákmi rozhodoval Somoši.

Nadpis: IV. liga Šarišská (dorast) 08.06.2012, 15:16 (x)
Od:   Igi [IP:195.68.234.146]
Zvyšné výsledky 24. kola

Bardejov "B" - Dulová Ves 8:1 - ukončené pre pokles hráčov hostí pod 7 v 35. minúte
Torysa - Raslavice 2:2

Nadpis: POZOR..!!! ZMENA 08.06.2012, 09:56 (x)
Od:   geri [IP:85.216.251.235]
Zmena hracieho času!!! Posledný domáci zápas jarnej časti odohrá 2.FC Bardejov poobede v ÚHČ o 17,00 hod!!!!!

Pozývame všetkých priaznivcov futbalu a 2.FC Bardejov na 25.kolo OM I.trieda vo futbale na zápas

"""""""""""""""""" 2.FC BARDEJOV - GERLACHOV """""""""""""""""""""

dňa 10.6.2012(nedeľa) o 17,00 hod na ihrisku v KĽUŠOVE!!!!

Nadpis: IV. liga Šarišská (dorast) 02.06.2012, 22:27 (x)
Čirč - Bardejovská Nová Ves 0:3 (0:1)

Diváci si mohli v sobotný večer vychutnať veľmi kvalitný duel. Domáci, ktorí boli po väčšine zápasu ale hlavne v druhom polčase oveľa lepším tímom nakoniec doplatili na nepremenené šance a skvelé zákroky hosťujúceho brankára.

Nadpis: Re: Dlha Luka-Hazlin 29.05.2012, 11:41 (x)
Od:   geri [IP:78.98.28.234]
pripajam sa k Tvojej žiadosti...my sme v šatni cez prestavku to v zdravi prežili,dohrali zápas a dostali len deviatku....

Nadpis: Dlha Luka-Hazlin 28.05.2012, 20:06 (x)
Od:   podhrat [IP:95.103.212.9]
Chcel by som poprosit funkcionarov Dlhej Luky,aby zvysili bezpecnostne opatrenia v satni hosti.Ked hraci Hazlina odchadzali na polcasovu prestavku jedenasti,a naspät sa vratili iba siedmi,pricom pocas prveho polacasu ani jeden hostujuci hrac nejavil znaky zranenia,potom museli nastat komplikacie cez polcasovu prestavku v satni.
Stránok (286): 1 ... 14 15 16 [17] 18 ... 286