Váš názor a reakcie

Upozornenie: Nové príspevky sa zobrazia, až keď ich odsúhlasí administrátor stránky.

Nadpis: POZVÁNKA 26.04.2013, 22:29 (x)
Od:   geri [IP:188.167.43.105]
Týmto pozývame všetkých priaznivcov,fanúšikov a hráčov 2.FC Bardejov na prvé jarné kolo II. triedy OM vo futbale t.j. 10.kolo

dňa 28.4.2013 (nedeľa) na ihrisku v KĽUŠOVE o 10,30 hod

zápas """""""""""" 2.FC BARDEJOV - HERVARTOV """"""""""

Nadpis: IV.liga MUŽI 21.04.2013, 22:04 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.111.49]
-------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------
MFK Slovan Sabinov - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves 2:0 (2:0)
----------------------------------------------------------------------
Líder v tomto zápase nepredviedol štandartný výkon. Už v 17.minúte po rohu sa po hlavičke Dlugoša lopta preklzla do Kačmárovej brány. V 23.minúte po ďalšej domácej štandartke zvyšoval Andraščík hlavou.Hostia v prvom polčase pôsobili rozhárane a nedokázali ohroziť bránu domáceho brankára.Po polčasovom prestriedaní zatlačili domácich, ale tí aj za cenu zdržovania hry odolávali.Hostí nepribrzdilo ani vylúčenie po 2 žltej karte L.Stachuru po hodine hry a snažili sa o zmenu výsledku, ale chýbala kvalitná finálna prihrávka.Najväčšiu príležitosť mali v 73.minúte, keď po rohu Šotta na bližšej tyči usmernil hlavou Jančošek a na brakovej čiare vykopával domáci obránca.

Zostava: Kačmár – Valkučák, Gerčák, Pavuk (46. Šott), Javorský (65.Kozák), L. Stachura, Solanič, Virgala, Luščák, Macečko (46.Knap), Jančošek.

Pred 200 divákmi rozhodoval Kohl.

V 23.kole privíta Bard.Nová Ves v nedeľu 28.4.2013 o 16:00 V.Tatry.

Nadpis: IV.liga MUŽI 21.04.2013, 22:03 (x)
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - FK Košice - Barca 1:0 (0:0)
Súboj prvých dvoch mužstiev tabuľky priniesol taktický boj bez výnimočnej futbalovej krásy.Obaja súperi sa zamerali viac na obranu ako na útočenie a šanci bolo ako šafránu.Najväčšiu šancu prvého polčasu mal v 25.minúte Gerčák, ale po zahratom rohu L.Stachuru na zadnú tyč hlavou iba o centimetre minul.Nepresnú streleckú mušku mali aj pokusy Solaniča, L.Stachuru a Valkučákov center preletel celou päťkou bez domáceho gólového usmernenia.Rozhodujúci moment zápasu priniesla 63.minúta, keď prízemný Pribitného center mal trojbodovú Jančošekovú koncovku.Hostia po inkasovanom góle zvýšili iniciatívu so zámerom o vyrovnanie, ale domáci už víťazstvo nepustili z rúk.

Zostava: Kačmár – Valkučák, Gerčák, Pavuk (46. Šott), Javorský, L. Stachura, Solanič, Pribitný (75. Liček), Luščák, Knap (46. Macečko), Jančošek.

Pred 200 divákmi rozhodoval Ondrášek.

Nadpis: Pozvánka 14.04.2013, 21:56 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.109.248]
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - FK Košice - Barca
Streda 17.4.2013 o 16:00 hod. na štadióne v Bard.Novej Vsi
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nadpis: IV.liga MUŽI 14.04.2013, 21:40 (x)
FK Drustav Svidník FK Svit 1 : 0

Nadpis: IV.liga MUŽI 14.04.2013, 21:21 (x)
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - MFK Snina 3:0 (1:0)
Zápas kola sa mal výbornú futbalovú úroveň o ktorú sa pričinili obe mužstvá z čela ligovej tabuľky. Každý v tomto zápase staval na hre, ktorá ho v súťaži zdobí.Domáci na aktívnej útočnej hre (32 strelených gólov) a hostia na dobrej defenzíve (6 obdržaných). Domáci v tomto zápase od začiatku dávali všetkým najavo kto bude pánom na ihrisku.Už v 13.minúte pálil Knap z bezprostrednej vzdialenosti len do brankára a odrazenej Jančošekovej lopte chýbala razancia.V 15.minúte center L.Stachuru a následné Knapovo zakončenie bolo zblokované vo finálnej fáze hosťujúcim obráncom.Z následného rohu Jančošek hlavou Diňu v bráne hostí neprekvapil.V 34.minúte po domácej štandartnej situlácii si dezorientovaný hosťujúci Lojka usmernil loptu do vlastnej siete a domáci šli do zaslúženého vedenia.V 35.minúte Luščákov projektil na dvakrát hasil Diňa.V 45.minúte L.Stachura pálil tesne vedľa ľavej tyče. Hostia za celý zápas mali jednu strelu na Kačmárovú bránu, čo bol výsledok výborne organizovanej obrany domácich.Aj po zmene strán to boli stále aktívní domáci, ktorí sa neustále snažili o strelenie druhého úspechu, ale Knap mieril mimo a pokus L.Stachura Diňu neprekvapili. Úspešný bol až domáci kanonier Jančošek.Ten v 70.minúte posadil dvoch obráncov na zadok a z uhla zavesil Diňovi exportný gól. V 75.minúte zas hosťujúci kanonier Š.Pčola svoj jedinný pokus v zápase neupratal do domácej brány, pretože jeho strelu zblokoval Javorský.V 80.minúte pred zahratím štandartnej situlácie nastúpil na hraciu plochu po 25 mesačnej zápasovej súťažnej odmlke hrajúci tréner Šott. Postavil si loptu a povedľa múru rozburácal domáce tribúny po tretí krát. V ďalšom priebehu domáce pokusy už neboli úspešné, ale aj tak zaslúžené domáce víťazstvo je peknou pozvánkou na stredajší šláger 17.kola s druhou Barcou.

Zostava: Kačmár - Valkučák, Gerčák, Virgala, Javorský, L.Stachura, Solanič, Pribitný (65.Pavuk), Luščák, Knap (80.Šott), Jančošek (83.Macečko).

Pred 400 divákmi rozhodoval Slebodník.

V stredu 17.4. o 16:00 privíta v dohrávke 17.kola Bard.Nová Ves Barcu.

Nadpis: Pozvánka 13.04.2013, 18:43 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.111.116]
--------------------------------------------------------------------
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - MFK Snina
Nedeľa 14.4.2013 o 15:30 hod. na na štadióne v Bard.Novej Vsi

Nadpis:  IV. Liga Š (dorast) 21. Kolo 13.04.2013, 18:43 (x)
-----------------------------------------------------------------
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - AŠZ Torysa 4:2
----------------------------------------------------------------
Góly BNV: Šolýs 2, Česla, Hudák

Nadpis: 13.kolo 2.LSMŽ - sever 09.04.2013, 18:40 (x)
Od:   futfan [IP:178.40.238.175]
MFK SLOVAN SABINOV- OFK 2010 KURIMA
kat. U15 6:1 gól OFK P.Jurecek
kat. U13 6:0

Vzhľadom na to, že sa hralo na umelom trávniku, na ktorom domáci celú zimu trénovali a chlapci z OFK hrali v príprave len jeden zápas a futbal to bol celkom dobrý z oboch strán, výsledky sú dosť kruté, no zaslúžené. Radšej prehrať v takejto súťaži s kvalitným súperom 6:0, určite to chlapcom dalo viac, ako by v okrese vyhrali 15:0. Trénujeme, učíme sa a teší nás, že chlapci napredujú a hlavne chcú...čo pri dnešných deťoch je vzácne. Ideme ďalej a už túto sobotu sa tešíme na okresné derby so žiakmi OFK SIM Raslavice.

Nadpis: Re: spravodaje zo zápasov 09.04.2013, 18:28 (x)
Mám doma spravodaje z Partizána, Tatrana PO a B.N.Vsi z konca 80.rokov , ak máš záujem môžem ich preskenovať a poslať.