:::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::

Nadpis: UPOZORNENIE PRE TIPUJÚCICH 28.05.2013, 21:52 (x)
Od:   spravca [IP:89.173.162.153]
Informujem tipujúcich v tipovacej súťaži, že posledne 14. kolo tipovačky bolo zrušené (anulované), nakoľko došlo k chybe z mojej strany. (nesprávny zadaný dátum uzatvorenia stávok. Niektorí tipéri túto moju chybu využili a nahodili si správne presne výsledky ako skončili. Jeden z tipujúcich ma na to upozornil. Po prešetrení som zistil, že ozaj niektorí tipujúci si natipovali ešte výsledky v nedeľu po odohraných stretnutiach. Ďakujem za porozumenie.

Nadpis: Podrobnosti...II.trieda 26.05.2013, 18:33 (x)
Od:   geri [IP:188.167.43.147]
2.FC Bardejov- Porúbka 0:3 (0:1)...g.Sokol Slavomír,Pecúch,Pyrž....domáci nastúpili len v 8 hráčoch a do druheho polčasu prišiel deviaty....a dohrali zápas bez zranení..:-),za čo patri všetkým hráčom 2.FC,čo dnes hrali,moje veľke poďakovanie....

Nadpis: POZVÁNKA...II.trieda 24.05.2013, 20:40 (x)
Týmto pozývame všetkých priaznivcov a fanúšikov 2.FC Bardejov na piate jarné kolo II. triedy OM vo futbale t.j. 14.kolo

dňa 26.5.2013 (nedeľa) na ihrisku v KĽUŠOVE o 10,30 hod

zápas """""""""""" 2.FC BARDEJOV - PORÚBKA """"""""""

Nadpis: IV.liga MUŽI 19.05.2013, 20:21 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.109.35]
-------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------
FK Drustav Svidník - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves 0:2 (0:2)
----------------------------------------------------------------------
Za pekného slnečného počasia sa hral priemerný zápas. Líder hral iba to čo potreboval a domáci hráči spoľahlivo hrajúcej obrane hostí veľa starosti nenarobili. V 2.minúte pálil domáci Bučko a Kačmár vyrazil. V 11.minúte unikol po pravej strane Šott a jeho center zúročil na vedenie Jančošek. O ďalšie tri minúty ťahal domáci brankár loptu po druhý krát. Virgala dlhou loptou za obranu na milimeter presne našiel nabehúvšieho L.Stachuru a ten chladnokrvne povedľa domáceho brankára zakončil najkrajšiu akciu zápasu. V ďalšom priebehu mali poväčšine loptu na svojich kopačkách hostia a kontrolovali hru. Hrozili hlavne centrami z krídelných priestorov z kopačiek L.Stachuru a Kiseľa, ale domáci dokázali ubrániť tieto lopty. V 67.minúte mal najväčšiu domácu šancu Paňko, ale ani na dvakrát nedokázal prestreliť hosťujúcu obranu na čele s Kačmárom.
Zostava: Kačmár - Valkučák, Gerčák, Virgala, Javorský, L.Stachura (83.Liček), Kiseľ, Solanič (65.Knap), Luščák, Šott, Jančošek (75.Macečko).

Pred 100 divákmi rozhodoval Tabaka.

V ďalšom kole majú hráči Bard.Novej Vsi voľno nakoľko sa Krásna odhlásila zo súťaže.

Nadpis: J. Halek - registračky :D 16.05.2013, 01:34 (x)
Od:   snake999 [IP:213.81.146.53]
Treba len dúfať, že v tejto kauze nebudú úradovať financie Marhaňských funkcionárov a pán Halek bude spravodlivo potrestaný, resp. OcFK Marhaň !!!

Nadpis: ŠTK č.21 15. 05. 2013 15.05.2013, 23:31 (x)
Od:   Jozef Halekk [IP:213.81.194.141]
"ŠTK predvoláva na svoje zasadnutie na deň 17.5.2013 (piatok) o 17.00 h. hráčov FK Marhaň: Jozef Halek, r.p.1189938 a Jozef Halek, r.p.1185449 (obaja doniesť so sebou občianske preukazy)".......?!

Nadpis: IV.liga MUŽI 05.05.2013, 10:14 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.110.34]
--------------------------------------------------------------------
MFK Stará Ľubovňa - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves 0:4 (0:2)
Zapás posledného s lídrom priniesol očakávaný výsledok a hostia opäť potvrdili dobrou hrou, že ich tabuľkové vedenie nie je dielom náhody.Domáci v tomto zápase podali sympatický a bojovný výkon, ale na rozbehnutých hostí im to nestačilo.Už v 10.minúte Kiseľ svojou povestnou delovkou dal vyniknúť brankárovi hostí.V 12.minúte podobnou strelou skúšali šťastie domáci a Kačmár sa taktiež nedal prekvapiť.S postupom času hostia začali získavať prevahu na ihrisku a výsledkom bol prvý gól v súperovej sieti, keď po umne zahranom rohu na bližšiu tyč, L.Stachura hlavou otvoril gólový účet zápasu.V 22.minúte Kiseľ nádherne uvoľnil L.Stachuru a ten spätnou prihravkou do päťky našiel nikým nekrytého Jančošeka, ktorý pohodlne pridal druhý gól.V 37.minúte mal hosťujúci kanonier ďalšiu gólovú príležitosť, ale pri kľučke na brankára domácich, ten jeho zámer vystihol.V 50.minúte po vystihnutí domácej rozohrávky unikol nestárnúci Šott a jeho center pretavil na tretí gól Kiseľ.V ďalšom priebehu po vylúčení domáceho hráča za kopnutie protihráča bez lopty mali hostia ďalšie priležitosti, ale Šott a ani Knap neboli úspešní.V 79.minúte unikol hosťujúci rýchlik Kiseľ a po jeho centri Knap pridal štvrtý úspech.V 87.minúte Kiseľová delovka minula iba tesne pravú tyč domácej brány.

Zostava: Kačmár - Valkučák, Gerčák, Virgala, Javorský (70.Pavuk), Kiseľ, Solanič, L.Stachura (66.Knap), Luščák (64.Macečko), Šott, Jančošek.

Pred 100 divákmi rozhodoval Lipták.

V stredu odohrajú hráči Bard.Novej Vsi dohrávku 18.kola vo Výš.Opátskom a v nedeľu 12.5.2013 o 16:30 privítajú Svit.

Nadpis: IV.Liga - Východ 28.04.2013, 18:50 (x)
Od:   monty7777777 [IP:217.119.127.36]
ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - FK Starý Smokovec - Vysoké Tatry 4:0 (4:0)
Domáci odohrali 1.polčas vo veľkom štýle a súper nevedel kde skôr skočiť.V 4.minúte Šottov strelecký pokus tesne minu lľavú tyč.V 6.minúte unikol rýchlonohý Kiseľ, ideálne do uličky uvoľnil Jančošeka a ten rozburácal domáce tribúny po prvý krát.V 14.minúte Kiseľovú zrazenú delovku zachytil brankár hostí.V ďalšom priebehu strely Javorského a Šotta nemali presnosť. V 34.minúte hosťujúci brankár Hajovský neudržal loptu, k nej sa dostal na bránkovej čiare Jančošek a pri zakončení do prázdnej brány ho rukami stiahol hosťujúci gólman.Z následne nariadeného pokutového kopu sa nemýlil Solanič.V 34.minúte bol opäť v pokutovom uzemí faulovaný domáci narodeninový oslávenec Šott a súboj si zopakovali pri jedenástke Solanič s Hajovským s úspešným nekompromisným zakončením pre domáceho exekútora pokutového kopu. V 44.minúte domáci rýchlik Kiseľ sa šikovne uvoľnil pred Hajovským a po blafáku doslova doťukal loptu do opustenej hosťujúcej brány.V druhom polčase sa domáci akoby s štvorgólovým náskokom uspokojili a hostia začali viac "hrýzť", ale viazla im finálna fáza. Aj tak však v 65.minúte pohrozili po tvrdej strele Maťaša ktorú Kačmár vyrazil a odrazenú loptu ideálne netrafil Nemčko. V 67.minúte Kiseľov projektil vyrazil Hajovský na roh.O minútu pálil Jančošek nad a taksto skončilo aj Kozákové zakončenie v 85.minúte. V 88.minúte po strieľanom Kiseľovom rohu Gerčák z metra zakončoval iba slabúčko.

Zostava: Kačmár - Valkučák (62.Liček), Gerčák, Virgala, Javorský, Kiseľ, Solanič, Knap (65.Kozák), Luščák (55.Pavuk), Šott, Jančošek.