Váš názor a reakcie

Upozornenie: Nové príspevky sa zobrazia, až keď ich odsúhlasí administrátor stránky.

Nadpis: Prípravný zápas 20.07.2013, 13:21 (x)
Od:   Neymar [IP:178.40.54.80]
Dňa 21.7.2013 o 17:00 hod sa uskutoční prípravný zápas medzi družstvami Tj Poľana Šiba - TJ Družsstevník Osikov. Hrá sa na ihrisku v Šibe.

Srdečne Vás pozývame.

Nadpis: 2.FC druhý na turnaji 30.06.2013, 18:13 (x)
Od:   geri [IP:89.173.162.81]
2.FC Bardejov druhý na turnaji v Starej Ľubovni

Dňa 29.6.2013 sa FK 2.FC Bardejov zúčastnil 15.ročníka futbalového turnaja Memoriálu p.Michala Lajčáka v Starej Ľubovni.Turnaj sa hral v peknom prostredi futbalového areálu v Starej Ľubovni pod garanciou a osobnou účasťou jeho syna Miroslava,ministra zahraničných vecí SR. Turnaja sa zúčastnili 3 družstva: Old Boys Poprad,Old Boys Stará Ľubovňa a 2.FC Bardejov.Hralo sa systémov každý s každým 2x30 min a v druhom zápase turnaja nastúpilo 2.FC proti Starej Lubovni a po polčase 2:3 už góly nepadli a tak aj zápas skončil,ked góly strelili za 2.FC Valko a vlastný.V prvom zápase turnaja vyhrala Stará Ľubovňa nad Popradom 5:2(2:1) a stala sa aj celkovým víťazom turnaja. A tak v poslednom zápase sa rozhodovalo už len o druhom mieste na turnaji a vo vyrovnanom zápase nakoniec 2.FC Bardejov vyhral nad Popradom 5:4(3:1),gólmi Valko 3,Petráš a Harbaľ..2.FC reprezentovali: Kaščák-Drotarovský,Tarcala st.,Marcin,Čech-Gut,Cicanič,Valko,Petráš,Pidaný,Marčin,Harbaľ,Bosák,Lauko a Geri.

P.S. Fotky si môžete pozrieť vo fotogalérii....

Nadpis: Oznam a trocha histórie.... 27.06.2013, 16:43 (x)
Od:   geri [IP:89.173.162.172]
V nedeľu 23.6.2013 FK 2.FC Bardejov hral posledný zápas v súťažiach riadených ObFz Bardejov...do nového ročnika sa neprihlási...uvidime čo prinesie čas...ale FK 2.FC svoju činnosť nekonči...ani náhodou....takú radosť niektorým ľuďom neurobime.

Ako sme začinali...a ako končime:

Prvý zápas v Dlhej Lúke dňa 11.8.1996 II. trieda : SAD Bardejov – 2.FC Bardejov 0:5 (0:1)..g. Petráš ,Rusiňák 2, Matej a Soroka....zostava 2.FC : Ivančo Miroslav - Drotarovský Jaroslav, Priputen Jozef, Pillár Jozef, Sobek Milan, Lauko Miroslav, Rusiňák František, Matej Marián, Petráš Ján, Soroka Jozef, Mokroluský Peter

Posledný zápas v Kľušove 23.6. 2013 II. trieda : 2.FC Bardejov – Kurov 0:3 (0:1), zostava 2.FC : Želinský Roman - Drotarovský Jaroslav, Tarcala Martin st., Opitz Dušan, Potocký Marek, Cicanič Michal, Marcin Ján, Čech-Gut Jozef, Petráš Ján, Kostár Juraj ml...tréner Lauko Miroslav

Tri mená tu boli od začiatku a na konci: Drotarovský,Lauko a Petráš....klobuk dole páni..

Nadpis: POZVÁNKA 21.06.2013, 22:46 (x)
Týmto pozývame všetkých priaznivcov a fanúšikov 2.FC Bardejov na posledné kolo II. triedy OM vo futbale t.j. 18.kolo

dňa 23. 6. 2013 (nedeľa) na ihrisku v KĽUŠOVE o 10,30 hod

zápas """""""""""" 2.FC BARDEJOV - KUROV """"""""""

Nadpis: Môj názor pred aktívom ObFZ 17.06.2013, 22:46 (x)
Od:   futfan [IP:178.40.162.225]
Dlhšie som tu nič nenapísal z rôznych dôvodov, no snáď môj príspevok bude inšpiráciou aj pre ostatné futbalové kluby.

V minulom roku sme sa pustili (OFK 2010 KURIMA) do projektu 2.ligy st. a ml. žiakov, napriek tomu, že sme mali viac odporcov ako priaznivcov. Úvod bol veľmi ťažký a výsledky skôr deptajúce, ale tréneri žiakov J.Humeník a S.Ilek postupne vytvorili dve dobré družstvá a prišli aj povzbudzujúce výsledky. Nakoniec U13 skončila v tabuľke 2.ligy na 6.mieste a U15 na 10.
Možno je škoda, že na tejto stránke chýbajú aj výsledky z týchto súťaží a dúfam, že od novej sezóny dôjde k náprave. Určite to nie je nič svetoborné, ale v porovnaní z družstvami v ktorých väčšina klubov má aj svoje prípravky to na prvý rok nebolo až také zlé a ani tak nešlo o výsledky ako o progres, ktorý títo žiaci dosiahli.
Hneď po skončení tejto sezóny nám nastal problém s ml.žiakmi, keďže v tejto kategórii skončilo až 10 chlapcov a dievčat, ktorí prešli do kategórie U15.
Keďže nám v Kurime na mládeži veľmi záleží, nechceli sme to hneď po roku vzdať. Stačilo trošku propagácie, ochoty obetovať nejaké to euro na benzín a tak už od minulého tyždňa začala príprava našich žiakov. Ostali sme milo prekvapení a na dnešnom tréningu sme mali 18 chlapcov a 4 dievčatá, ktorí našli chuť a odvahu prísť to vyskúšať. A to ešte sú niektorí maródi. Samozrejme, že nie všetci hneď budú hrať súťažné zápasy, ale určite máme z čoho vyberať a sú tu aj talenty na ktorých sa dá stavať.
Chceli by sme vybudovať aj družstvo prípraviek a tak podchytiť aj tých najmenších.
Už počujem ako na aktíve budú "bafuňári" niektorých klubov 1.triedy horekovať ako ich diskriminuje pravidlo o povinnosti mať mládežnícke družstvo. Ja sa venujem mládeži už veľmi dlho a viem, že ak deťom ponúknete slušné podmienky a ukážete ochotu s nimi pracovať, veľmi radi prídu na ihrisko.
Keď som po nedeľňajšom zápase dospelých kvôli jednému indivíduu strácal chuť do futbalu, na dnešnom tréningu ma deti nabili takou energiou, že som všetko hodil za hlavu a mám veľké ohodlanie ďalej pracovať.
Viem, že v našich kluboch si radšej zaplatia skrachovaných hráčov z nejakých líg a takto sa im ten futbal robí ľahšie, lebo výsledok je hneď badaťeľný, no často len krátkodobý. U nás si chceme hráčov vychovať a tam je dlhá a tŕnistá cesta a až čas ukáže aké prinesie ovocie. Tiež možno by som mohol po práci sadnúť k televízoru, či zájsť na pivo, no radšej sadnem 3-4 krát do týždňa do auta a doveziem deti z okolitých obcí na naše ihrisko a pri ich snahe a chuti si užijem najlepší relax.
O dobrej práci s mládežou v Kurime svedčí aj to, že dorastenci vo svojej druhej sezóne v 1.triede skončia na druhom mieste a postupne prechádzajú k dospelým, kde dostávajú šancu hrať. Za dva roky tu kus roboty odviedli tréneri - hráči Partizána Bardejov V.Palša a D.Molčan, za čo sme im nesmierne vďační (túto robotu robia len za symbolické cestovné a aj pre nich to určite nie je o peniazoch).
Samozrejme, že nevychovávame hráčov len pre seba, ale možno sa nám podarí nájsť také talenty, ktoré sa neskôr dostanú aj do vyšších súťaží. Už teraz v lete sa 5. naši žiaci zúčastnili výberov VsFZ a 3. idú na letný futbalový tábor VsFZ.

Asi 1/4 z cca 40 detí , ktorým sa venujeme je z okolitých obcí, zvyšok je z Kurimy.

Takže ak páni chcete mať mládež, detí je všade plno, len sa im treba aj patrične venovať.

Týmto by som chcel pozvať aj ďalšie deti od Hrabovca až po Marhaň, ktoré by to chceli u nás vyskúšať.

Takže by som to zakončil slovami nedávno zosnulého p.Víta Holubca : ŠPORTU ZDAR A FOTBALU ZVLÁŠŤ !!!

Nadpis: Re: kontumácia zápasov 09.06.2013, 23:35 (x)
Od:   spravca [IP:89.173.162.153]
Nie zápasy Marhane v tipovačke nebudú anulované.

Nadpis: Vysledok - II.trieda 09.06.2013, 16:35 (x)
Od:   geri [IP:188.167.43.147]
2.FC Bardejov - Chmeľová 3:5 (0:3) g. 2.FC : Drotarovský, Špyrla a Marčin

Nadpis: kontumácia zápasov 09.06.2013, 11:20 (x)
Od:   fofisko [IP:95.103.250.210]
Chcem sa opýtať správcu, či zápasy Marhane, budú aj v tipovacej súťaži anulované, nakoľko odohrané súboje boli skontumované (mám ny mysli kolo: 1-10, 12,14). V tipovacej súťaži bolo mužstvo Marhane v kole číslo 6, 7, 8, 10. Ďakujem.

Nadpis: POZVÁNKA 07.06.2013, 16:26 (x)
Týmto pozývame všetkých priaznivcov a fanúšikov 2.FC Bardejov na siedme jarné kolo II. triedy OM vo futbale t.j. 16.kolo

dňa 9. 6. 2013 (nedeľa) na ihrisku v KĽUŠOVE o 10,30 hod

zápas """""""""""" 2.FC BARDEJOV - CHMEĽOVÁ """"""""""

Nadpis: IV.liga MUŽI 02.06.2013, 22:34 (x)
Od:   monty7777777 [IP:195.91.110.2]
------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------
MŠK Tesla Stropkov - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves 3:2 (0:1)

Už istý víťaz IV.ligy východ nastúpil na stretnutie v značne pozmenenej zostave, ale na výkone to nebolo badateľné. Už tradične silná úvodná štvrhodina stretnutia priniesla vedenie hosťom už v 11.minúte. Agilný Luščák uvoľnil do uličky Pribitného, jeho strelu ešte nohami vyrazil domáci brankár, ale loptu sledoval Macečko a pohodlne do prázdnej brány otvoril skóre.V 30.minúte ten istý hráč mohol pridať aj druhý gól, ale jeho zakončenie po úniku skončilo na tyči.V 50.minúte po nedorozumení v obrane hostí Jendroľ prvú strelu vyrazil, ale Potomovej dorážke už zabrániť nedokázal a domáci vyrovnali.O ďalšie dve minúty mali hostia na kopačkách gól, ale Pribitného hlavičku domáci gólman vyrazil a Gerčák ani na dvakrát nedokázal loptu pretlačiť do siete. V 54.minúte L.Stachura "roztancoval" domácu obranu a krížnou strelou nedal domácemu brankárovi ani najmenšiu šancu.V 58.minúte domácu štandartku "hasil" Jendroľ. V 64.minúte domáci vyrovnali po vyrazenej strele a následnej dorážke, ale autor dorážky stál v postavení mimo hry a hlavný rozhodca ho správne neuznal. V 72.minúte z pravej strany zahrávali domáci Homoľom priamy kop a ten to napálil prudko do brvna a následne sa lopta zatrepotala v hosťujúcej sieti. Domácich vyrovnávajúci gól nabudil a v 80.minúte Homoľa vyhral súboj s vybiehajúcim Jendroľom a naklonil vedenie na domácu stranu.Hostia zatlačili domácich pred svojho brankára, ale zo záverečného tlaku už vyrovnávajúci gól zaujímavého stretnutia nevyťažili.

Zostava: Jendroľ - Valkučák, Gerčák, Virgala, Liček, Pribitný (68.Kiseľ), L.Stachura, Pavuk, Luščák, Knap (74.Šott), Macečko (67.Jančošek).